Kroměříž – Rosice 14:2 (kon.) | H. Benešov – Rožnov A 6:5 (po pr.) | HC Karviná – Krnov 0:6 (kon.)
Kobra B – Hvězda Praha 0:7 (kon.) | Třemošná – HC Domažlice 6:5 (kon.) | Jičín – Slavoj Liberec 1:2 (kon.)
Semechnice – Opočno 5:11 (kon.) | Třebechovice – N.Město nM 9:3 (kon.) | Hronov – Nový Bydžov 0:5 (kon.)
Trutnov – Jaroměř 0:6 (kon.) | Náchod – Nová Paka 1:3 (kon.) | Lanškroun – Skuteč 6:4 (kon.)
Litomyšl – Česká Třebová 4:3 (kon.) | Moravská Třebová – Hlinsko 5:6 (po pr.) | Světlá nS – Chotěboř 3:0 (kon.)
Chrudim – Choceň 5:0 (kon.) | Boskovice – Uničov 5:2 (kon.) | Uh.Ostroh – Břeclav 12:0 (kon.)
SHKM Hodonín – Brumov 10:1 (kon.) | Žižkov Praha – HC TNP Praha 5:5 (kon.) | Čáslav – Kutná Hora 3:4 (po pr.)
Slaný – Neratovice 11:2 (kon.) | Hluboká n.V. – Soběslav 1:4 (kon.) | Pelhřimov B – Humpolec 2:7 (kon.)
Č. Krumlov – Radomyšl 7:5 (kon.) | Mar.Lázně – Nejdek 6:11 (kon.) | Příbram – Králův Dvůr 5:3 (kon.)
Vlašim – Ml. Boleslav B 3:6 (kon.) | Tábor B – HC Vajgar 3:1 (kon.)
konec
HC Světlá nad Sázavou
3:0 (0:0, 1:0, 2:0) Stav série: 1:2
HC Chotěboř
Neděle 10.02.2019, 17:00Krajská liga: Pardubický kraj • Čtvrtfinále
Partner:
     
    Konec zápasu. (23:20:43)
     
    59:16
    Světlá nad Sázanou právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAKUB KOŘÍNEK. Asistence: Michal Dolinský.
     
    52:13
    Světlá nad Sázanou právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAKUB DOLEŽAL. Asistence: Petr Včela a Jan Kubát.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    30:45
    Světlá nad Sázanou právě vstřelila branku!
    Autorem branky je JAN KUBÁT. Asistence: Petr Včela a Jakub Bradáč.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.
    Branky a nahrávky: 31. Kubát (Včela, Bradáč), 53. Doležal (Včela, Kubát), 60. Kořínek (Dolinský)


    HC Světlá nad Sázavou:
    HC Chotěboř:
    Světlá nS 1 3 Chotěboř
    #1 Neděle 03.02.2019 • 17:00
    Světlá nS - Chotěboř 3:4 po prodl.
    #2 Středa 06.02.2019 • 18:30
    Chotěboř - Světlá nS 2:1 po s.n. (1:0)
    #3 Neděle 10.02.2019 • 17:00
    Světlá nS - Chotěboř 3:0
    #4 Středa 13.02.2019 • 18:30
    Chotěboř - Světlá nS 3:1