Rusko – Česko | 3:1 (kon.) | | | Švédsko – Finsko | 4:5 (0:2 po s.n.) |
Motor ČB – Havířov | 9:2 (kon.) |
Arizona – Dallas | 3:2 (kon.) | | | Tampa – Pittsburgh | 5:4 (kon.) | | | Washington – Florida | 4:5 (po pr.) |
Montreal – Toronto | 3:4 (po pr.) | | | Edmonton – San Jose | 2:5 (kon.) | | | Vegas – Columbus | 3:4 (kon.) |
Vancouver – Calgary | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Nashville – St. Louis | 4:5 (po pr.) | | | New Jersey – Carolina | 3:2 (kon.) |
NY Islanders – Minnesota | 2:1 (kon.) | | | Chicago – Detroit | 5:2 (kon.) | | | Boston – Colorado | 2:1 (po pr.) |
Buffalo – Winnipeg | 1:3 (kon.) |
Česko – Německo | 3:2 (kon.) |
Rusko – Česko | 3:2 (kon.) |
Česko – Švédsko | 1:2 (kon.) |
Česko – Německo | 4:2 (kon.) |
Nové Zámky B – Prešov | 7:2 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Trnava | 3:1 (kon.) |
Kroměříž – Rosice | 14:2 (kon.) | | | H. Benešov – Rožnov p. R. | 6:5 (po pr.) | | | SK Karviná – Krnov | 0:6 (kon.) |
Kobra Praha B – Hvězda Praha | 0:7 (kon.) | | | Třemošná – HC Domažlice | 6:5 (kon.) | | | HC Jičín – Gepardi Jablonec | 1:2 (kon.) |
Semechnice – Opočno | 5:11 (kon.) | | | Třebechovice p. O. – N. Město n. M. | 9:3 (kon.) | | | Hronov – Nový Bydžov | 0:5 (kon.) |
Trutnov – Jaroměř | 0:6 (kon.) | | | Náchod – Nová Paka | 1:3 (kon.) | | | Lanškroun – Skuteč | 6:4 (kon.) |
Litomyšl – Česká Třebová | 4:3 (kon.) | | | Moravská Třebová – Hlinsko | 5:6 (po pr.) | | | Světlá nS – Chotěboř | 3:0 (kon.) |
Chrudim – Choceň | 5:0 (kon.) | | | Boskovice – Uničov | 5:2 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Břeclav | 12:0 (kon.) |
SHKM Hodonín – Brumov | 10:1 (kon.) | | | Žižkov Praha – HC TNP Praha | 5:5 (kon.) | | | Čáslav – Kutná Hora | 3:4 (po pr.) |
Slaný – Neratovice | 11:2 (kon.) | | | Hluboká n.V. – Soběslav | 1:4 (kon.) | | | Pelhřimov B – Humpolec | 2:7 (kon.) |
Č. Krumlov – Radomyšl | 7:5 (kon.) | | | Mar.Lázně – Nejdek | 6:11 (kon.) | | | Příbram – Králův Dvůr | 5:3 (kon.) |
Vlašim – Mladá Boleslav B | 3:6 (kon.) | | | Tábor B – HC Vajgar | 3:1 (kon.) |
Tango Klatovy – Tomahawk | 5:2 (kon.) | | | AHC Dynamo – Poběžovice | 4:3 (kon.) | | | HC Čápi – Marsy Klatovy | 4:5 (kon.) |
HC Vizi – HC 2009 Nýrsko | 7:5 (kon.) |
Kadaň – Louny | 0:4 (kon.) | | | Litoměřice B – Klášterec nO | 2:5 (kon.) |
konec
Rusko
3:1
(0:0, 2:1, 1:0)
Česko
55:02
|
Vyloučení v týmu Česko (Tomáš Zohorna – 2 min., sekání). Ve snaze vydolovat puk se navíc Tomáš Zohorna dopustil přestupku, když sekl do lapačky Konovalova a je vyloučen.
|
|
39:40
|
Vyloučení v týmu Rusko (Arťom Zub – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
22:38
|
Vyloučení v týmu Česko (Radim Zohorna – 2 min. pro hráčskou lavici, příliš mnoho hráčů).
|
|
21:41
|
Vyloučení v týmu Rusko (Dmitrij Kagarlickij – 2 min., napadení).
|
|
13:29
|
Vyloučení v týmu Česko (Matěj Stránský – 2 min., podrážení). Český útočník bohužel příliš evidentně podrazil pronikajícího Burdasova. Rusko si zahraje druhou přesilovou hru.
|
|
07:42
|
Vyloučení v týmu Rusko (Anton Burdasov – 2 min., hákování). Gól jsme sice z tlaku nevytěžili. Přesilovou hru ale ano.
|
|
02:35
|
Vyloučení v týmu Česko (Marek Kvapil – 2 min., sekání), který při napadání v útočné třetině zbytečně fauloval.
|
Branky a nahrávky:
35. Kuzmenko (Okulov, Běreglazov), 40. Kuzmenko, 54. Kadějkin (Rafikov, Alexejev) – 29. T. Zohorna (Zámorský, Koblížek)
Rozhodčí: Nord, Linde – Nordlander, Löfgren (všichni SWE)
Diváci:
Neproměněná penalta:
Rusko:
Konovalov (Bobkov) – Zub (A), Arzamascev, Jelesin, Rafikov, Kulik, Mironov, Miščenko, Běreglazov – I. Michejev, Kadějkin, Denisenko – Nikoncev (A), Šipačov (C), Kagarlickij – Okulov, Světlakov, Kuzmenko – Burdasov, Zernov, Slepec – Alexejev.
Náhradníci:
Trenér:
Česko: Hrubec (Will) – Polášek (A), Zámorský, Štencel, Kundrátek, J. Krejčík, M. Doudera, J. Galvas, D. Musil – Zaťovič (C), P. Holík, M. Kvapil (A) – R. Zohorna, T. Zohorna, H. Zohorna – Červený, Horák, Lenc – Koblížek, Rousek, Stránský – P. Zdráhal.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Česko: Hrubec (Will) – Polášek (A), Zámorský, Štencel, Kundrátek, J. Krejčík, M. Doudera, J. Galvas, D. Musil – Zaťovič (C), P. Holík, M. Kvapil (A) – R. Zohorna, T. Zohorna, H. Zohorna – Červený, Horák, Lenc – Koblížek, Rousek, Stránský – P. Zdráhal.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Nord, Linde – Nordlander, Löfgren (všichni SWE)
Diváci:
Tomáš Honzejk