Jekatěrinburg – N.Novgorod 6:5 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 1:3 (kon.) | Minsk – Jaroslavl 0:3 (kon.)
Petrohrad – Čerepovec 4:1 (kon.) | Soči – Viťaz 3:2 (po pr.) | Spartak Moskva – Dynamo M. 1:5 (kon.)
Riga – Jokerit 3:1 (kon.) | Slovan – CSKA Moskva 1:4 (kon.)
konec
Traktor Čeljabinsk
1:3 (1:1, 0:2, 0:0)
Neftěchimik Nižněkamsk
Pondělí 11.02.2019, 15:00 • Traktor Arena • KHL
Předzápasové kurzy: 2.15 3.9 2.92
Partner:
     
    48:40
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ilja Arkalov – 2 min., podrážení).
     
    37:01
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Alexander Bergström – 2 min., držení).
     
    34:09
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Christian Thomas – 2 min., sekání).
     
    34:09
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Pavel Porjadin – 2 min., krosček).
     
    22:24
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Rafael Bikmullin – 2 min., podrážení).
     
    17:48
    Vyloučení v týmu Traktor Čeljabinsk (Christian Thomas – 2 min., hrubost).
     
    17:48
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Ildar Šiksatdarov – 2 min. + 10 min. osobní trest, zásah do hlavy nebo krku).
     
    16:42
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Emil Galimov.
     
    09:45
    Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Emil Galimov – 2 min., sevření puku rukou).

    Lukáš Jasoněk

    Branky a nahrávky: 2. Kravcov (Šarov, A. Petrov) – 19. Chajrullin (P. Kulikov), 29. Chajrullin (P. Kulikov, E. Galimov), 33. Zdunov (Šaripzjanov)


    Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (33. Děmčenko) – Bailen, Isajev, A. Petrov (C), Karpuchin, Borodkin, N. Chlystov, Želdakov – Thomas, Bergström, Stoa – Šarov, Glinkin, Kravcov – Enlund, Šolochov, Polygalov – Rybakov, Dugin, Jerofejev – Kokujov.
    Neftěchimik Nižněkamsk: I. Ježov (Abdulchakov) – Volgin, Bryncev, D. Musin, An. Sergejev, Timašov, Šaripzjanov, Ogurcov – Porjadin, Nestrašil (C), Chisamutdinov – E. Galimov, P. Kulikov, Chajrullin – Padakin, Avcin, Bikmullin – Šiksatdarov, Arkalov, Šarifjanov – Zdunov.

    Rozhodčí: Naumov, Ovčinnikov – Otmachov, Ponamarenko