Saint-Étienne – Štrasburk 2:1 (kon.) | Caen – Nantes 0:1 (kon.)
AS Saint-Étienne
2:1 (2:0)
RC Štrasburk
Středa 13.02.2019, 19:00 • Stade Geoffroy-Guichard, Saint-Étienne • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 23. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (21:08:13)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 3:3. Rohy: 3:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:28.

Je dobojováno! Tým s třetím nejlepším útokem v soutěži nevstoupil do zápasu proti Saint-Étienne vůbec dobře. Berić poslal domácí celek do vedení ve čtvrté minutě a pak na něj navázal také kapitán Perrin. Po změně stran sice snížil Da Costa, ale žádná jiná šance na vyrovnání se už nekonala. Saint-Étienne tak vítězí poprvé po třech ztrátách a dostalo se tím na čtvrté místo. Alsasané naopak podruhé v řadě padli a z bojů o evropské poháry se propadli na místo deváté.

90+5

90+5
    Robert Berić byl podle pomezního arbitra v ofsajdu. Sels okamžitě rozehrává a zakládá asi poslední útočnou akci Štrasburku.

90+4
    Chazrí rozehrál na krátko a Saint-Étienne se dobrovolně vrátilo až k brankáři Ruffierovi, aby neriskovalo ztrátu balónu.

90+3
    Stále se nehraje, neboť probíhá ošetřování asi vážněji zraněného Vady. Původní čtyřminutové nastavení zřejmě bude o minutu delší.

90+2
    Vada se srazil s Prcićem a rovněž nebude spěchat s návratem na nohy.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty. V první z nich zůstává na trávníku ležet nakopnutý Chazrí.

90
    Hosté sáhli po dlouhém nákopu, nicméně Thomasson vrátil míč zpět doprostřed hřiště. Ajorque následně zahrál rukou a připravil Štrasburk o hodně času.

89
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Gabriel Silva, přichází Pierre-Yves Polomat.

88
    Gabriel Silva srazil centr Thomassona na rohový kop. O jeho rozehrávku se postaral Prcić, ale nic nebezpečného tentokrát nevymyslel.

87
    Chazrí byl zahnán k rohovému praporku, kde čelil dvěma protihráčům a ke své nespokojenosti nevybojoval chtěný rohový kop.

86
    Saint-Étienne se penalty nedočkalo, ale i tak má poslední minuty pod svou kontrolou. Naopak hosté se pořádně nemohou dostat k míči.
    84. Penalta za zákrok na Beriće se nekonala

84
    K nelibosti domácích fanoušků je všechno jinak! Hlavní rozhodčí se šel podívat na video a nakonec změnil názor! Místo penalty následuje Selsův odkop.

83
    Berić na pravém kraji pokutového území upadl, když se k němu blížili Da Costa a Martinez. Je z toho pokutový kop!

82
    Silva zleva centroval na Chazrího, před kterým skvěle zakročil Stefan Mitrović a postaral se o to, že se nebude konat ani rohový kop.