Dinamo Moskva – Perugia 1:3 (kon.) | Karlovarsko – ZAKSA 0:3 (kon.) | Chaumont – Petrohrad 2:3 (kon.)
Maaseik – Berlin Recycling 2:3 (kon.) | Modena – Civitanova 1:3 (kon.)
Dinamo Moskva
1
25 21 20 23
Sir Sicoma Monini Perugia
3
22 25 25 25
Středa 13.02.2019, 17:00 • Sports Palace Dinamo, Moskva (RUS) • Liga mistrů • Skupina E

Perugia si odváží z Moskvy ze zápasu s místním Dinamem vítězství ve čtyřech setech.

Úvodní koncovka se hostujícím favoritům nevyvedla podle představ, Italové prohráli o tři body a museli zápas otáčet. Druhý set už byl od Perugie o mnoho povedenější. Prosazoval se především Leon s Atanasijevićem, podobný průběh měl i třetí set, který hosté zvládli urvat pětibodovým rozdílem. Do čtvrtého setu nastoupila Perugia bez Wilfredo Leona, ale i tak si zajistila potřebné tři body do tabulky základní skupiny. (18:58:48)

Konec zápasu

23:25
    Je konec! Po servisu Dmitrije Ščerbinina smečoval nedůrazně Atanasijević, následně ale dostal hostující univerzál druhou šanci a tu již proměnil.

23:24
    Luciano De Cecco na podání. Domácí odvrací první mečbol útokem Běrežka. Oddechový čas pro hosty.

22:24
    Dva mečboly pro Perugii! Ani Dick Kooy se netrefil servisem do vymezeného prostoru.

22:23
    Jonah Seif se postavil po příchodu z lavičky na podání. Dinamo ale snižuje ztrátu útokem Kooye.

21:23
    Třiadvacátý bod pro hosty. Další nepřesné podání pro domácího univerzála.

21:22
    Dinamo dokázalo opět odpovědět. Po servisu Hoaga se prosadil Škuljavičus.

20:22
    SIjemščikov za koncovou lajnou. De Cecco boduje na druhou přes.

20:21
    Stále to je jen o bod. Aleksandar Atanasijević riskoval na podání, ale míč do kurtu nedostal.

19:21
    Ale Perugia si ještě drží dvoubodové vedení v závěru čtvrtého setu. Dick Kooy servíruje daleko do autu.

19:20
    Druhý bod v řadě pro domácí tým. Přímý bod pro Kooye.

18:20
    Po oddechovém čase bodují domácí. Běrežko zvládl z hlavního kůlu vytlouct blok.

17:20
    Hosté odskakují dokonce na tři body. Po servisu Marko Podraščanina zahrál na první přes po nepovedeném příjmu znovu Atanasijević.

17:19
    Teď už italský tým vede o dva body. Běrežko je zablokován Atanasijevićem.

17:18
    Perugia přidává již osmnáctý bod ve čtvrtém setu. Po servisu střídajícího Pajaka skončil míč v síti.

17:17
    Dvoubodové vedení italského celku je zpět. Esem se prezentuje střídající Della Lunga. Ale na videu je odhalen mírný přešlap.

16:17
    Perugia si drží alespoň vedení o jeden bod. Hoag smečoval přesně za zadní části kurtu.