Dinamo Moskva – Perugia 1:3 (kon.) | Karlovarsko – ZAKSA 0:3 (kon.) | Chaumont – Petrohrad 2:3 (kon.)
Maaseik – Berlin Recycling 2:3 (kon.) | Modena – Civitanova 1:3 (kon.)
Středa 13.02.2019, 20:30 • Palapanini, Modena • Liga mistrů • Skupina B

Civitanova už měla před zápasem jistý postup z prvního místa ve skupině, svoji nadvládu dnes jen potvrdila a svým rivalům velmi znepříjemnila cestu do vyřazovací fáze, neboť Modena už ani zdaleka nemá postup ve svých rukou, spíše ji k postupu může pomoct už jen obrovský zázrak a souhra mnoha okolností. (22:50:35)

Modena zahájila extrémně důležitý zápas velmi dobře, když otočila koncovku prvního setu, poté ale hosté převzali iniciativu a byť druhý i třetí set velmi špatně zahájili (7:11 ve druhém a 4:9 ve třetím), tak pokaždé dokázali set vyhrát a čtvrté dějství už bylo pevně v režii Civitanovy, hosty nepřibrzdily ani čtyři neproměněné mečboly, neboť náskok už měli příliš velký.

Konec zápasu

21:25
    Pátý mečbol už Cvetan Sokolov proměňuje útokem po lajně a Civitanova vítězí v Modeně 25:21!

21:24
    Cvetan Sokolov ztroskotal na připraveném bloku Modeny!

20:24
    Tentokrát domácí udrželi míč ve hře po útoku Juantoreny z pipu a Zajcev úspěšnou smečí donutil soupeře k ještě jednomu oddechovému času.

19:24
    Modena dokázala ubránit Kováře, Sokolova a do třetice také Stankoviće, ten už byl bodově zablokován.

18:24
    První mečbol ještě odvrací Tine Urnaut, teď už ale budou podávat hosté a po podání Maxwella Holta.

17:24
    Jiří Kovář úspěšnou smečí na hlavním kůlu přihrává svému týmu sedm možností k ukončení zápasu.

17:23
    Tine Urnaut si poradil s dvojblokem Civitanovy.

16:23
    Také domácí podání končí v síti.

16:22
    Cantagalli následně podává do sítě a do hry se vracejí Bruno se Sokolovem.

15:22
    Ivan Zajcev po dlouhé době dokázal dobře podat, hosté ale bodují díky Cantagallimu, jenž se před malou chvílí zapojil do hry místo Sokolova, zároveň šel odpočívat Bruno.

15:21
    Rovněž podání Stankoviće se nevešlo do vymezeného prostoru.

14:21
    Další domácí chyba na podání, tentokrát Mazzone servíroval daleko za koncovou čáru.

14:20
    Bartosz Bednorz si poradil s hostujícím dvojblokem.

13:20
    To už je skutečně problém pro domácí, Bednorz totiž byl ubráněn a po následném úspěchu Sokolova Civitanova už vede o sedm bodů. Ještě jeden oddechový čas pro Julia Velasca.