Galatasaray – Benfica 1:2 (kon.) | BATE – Arsenal 1:0 (kon.) | Lazio – Sevilla 0:1 (kon.)
Olympiakos – Dynamo Kyjev 2:2 (kon.) | Rennes – Real Betis 3:3 (kon.) | FK Krasnodar – Leverkusen 0:0 (kon.)
Slavia – Genk 0:0 (kon.) | Rapid – Inter 0:1 (kon.) | Sporting – Villarreal 0:1 (kon.)
Celtic – Valencia 0:2 (kon.) | Šachtar – Frankfurt 2:2 (kon.) | Malmö – Chelsea 1:2 (kon.)
Curych – Neapol 1:3 (kon.) | Club Brugge – Salzburg 2:1 (kon.) | Plzeň – Dinamo Záhřeb 2:1 (kon.)
Stade Rennes
3:3 (3:1)
Real Betis
Čtvrtek 14.02.2019, 18:55 • Roazhon Park, Rennes • Evropská liga • 1/16 finále

V nastaveném čase se již snažily obě mužstva držet míč daleko od svých branek. Mohli jsme vidět zajímavý zápas, který nám nakonec přinesl pěkných šest branek. Real zaspal úvod zápasu, nicméně nesložil braně a svou trpělivou hrou ve druhém poločase nakonec dokázal vyrovnat na konečných 3:3. A to zaslouženě, neboť Rennes se během druhého poločasu hodně zatáhla a příliš se do útočení nehnala. O tom hovoří i statistika střel na branku. V první půli měla Rennes čtyři střely na branku, ve druhém poločase vystřelila na branku Roblese jen jednou.
    Odvetný zápas nám slibuje zajímavou podívanou a vhzledem k tomu, jak zahrál španělský celek dobře druhý poločas, tak lze říci, že mírnějším favoritem na postup je Real Betis.

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 5:10. Střely mimo: 1:3. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 11:9.

90+5

Zákroky brankáře Joel Robles: 1 (21:04:22)

90+2
    Rennes se pokouší svým rychlým útokem o zvrat zápasu, ale tahle akce po pravé straně neměla šanci na úspěch.

90+1
    Druhý poločas bud nastaven ještě o pět minut!
    90. Diego LAINEZ - 3:3

90
    Real Betis právě vstřelil branku!
    Tak jak Betisu nešly rohové kopy v celém zápase, tak nyní jim přináší vyrovnání! O to se postarala dvojice hráčů, kteří byli střídáni v průběhu druhého poločasu. Jesé sklepl hlavičkou míč a k němu si našel cestu DIEGO LAINEZ, který se trefuje k protější levé tyči. Asistence: Jesé.

90
    Rohový kop pro Betis...

89
    Nyní však podruhé ve druhém poločase nebezpečí před Roblesem, kdy Benjamin Bourigeaud vyslal zajímavou střelu z levé strany a míč jde mimo pravou tyč.

88
    Hostům už příliš mnoho času nezbývá a uvidíme, jestli se jim podaří vyrovnat v samotném závěru.

87
    Zatímco Koubek musí být neustále ve střehu.

86
    Domácím se nyní podařilo na kratší dobu podržet míč na polovině soupeře, ale Roblese nedokázali vůbec ohrozit. Ten měl za dosavadní průběh druhého poločasu jen jeden vážný zákrok.

85
    Míč je na polovině hřiště a to domácím stačí. Hostům naopak nikoliv a snaží se projít před branku Koubka. Avšak jde to ztěžka.

84
    Kapitán Joaquín přenechává své místo Barragánovi.

83
    Nyní bude následovat poslední střídání hostujícího celku.

82
    Hráčům Rennes se však podařilo překazit jejich kombinaci na levé straně a vyhání svého soka alespoň k půlící čáře.

81
    Po vystřídání domácích se hosté opět dostali k míči a nyní zajímavě kombinují na polovině soupeře.

Adam Dořák

Branky: 2. Hunou (Zeffane), 11. Javi García (vla.), 45+3. Ben Arfa (pen.) – 32. Lo Celso (Morón), 62. Sidnei (Joaquín), 90. Lainez (Jesé)

Karty:   31. André (REN), 33. Da Silva (REN), 63. H. Traoré (REN) – 16. Firpo (RBE), 74. Lo Celso (RBE)

Stade Rennes: Koubek – Zeffane, Da Silva, Mexer, H. Traoré – Hunou (80. Bensebaini), André (C), Grenier (69. Gelin), Sarr (49. Bourigeaud) – Niang, Ben Arfa.
    Náhradníci: Badiashile – Bourigeaud, Bensebaini, Nyamsi, Del Castillo, Gelin, Lauriente.

Real Betis: Robles – Mandi, Javi García, Sidnei – Joaquín (C) (84. Barragán), Canales, W. Carvalho, Guardado, Firpo (26. Lainez) – Lo Celso – Morón (72. Jesé).
    Náhradníci: Pau López – Feddal, León, Barragán, Garijo, Lainez, Jesé.
    Čtvrtek 21.02.2019
    Real Betis - Rennes 1:3

Branky: 41. Lo Celso (Canales) – 22. Bensebaini (Grenier), 30. Hunou (Sarr), 90+4. Niang (Ben Arfa)

Karty:   36. Sidnei (RBE), 75. W. Carvalho (RBE), 79. Joaquín (RBE) – 58. Niang (REN), 82. H. Traoré (REN), 90+2. Zeffane (REN)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 8:6. Střely mimo: 6:2. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 2:5. Fauly: 11:11.