Galatasaray – Benfica 1:2 (kon.) | BATE – Arsenal 1:0 (kon.) | Lazio – Sevilla 0:1 (kon.)
Olympiakos – Dynamo Kyjev 2:2 (kon.) | Rennes – Real Betis 3:3 (kon.) | FK Krasnodar – Leverkusen 0:0 (kon.)
Slavia – Genk 0:0 (kon.) | Rapid – Inter 0:1 (kon.) | Sporting – Villarreal 0:1 (kon.)
Celtic – Valencia 0:2 (kon.) | Šachtar – Frankfurt 2:2 (kon.) | Malmö – Chelsea 1:2 (kon.)
Curych – Neapol 1:3 (kon.) | Club Brugge – Salzburg 2:1 (kon.) | Plzeň – Dinamo Záhřeb 2:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
2:1 (0:1)
GNK Dinamo Záhřeb
Čtvrtek 14.02.2019, 21:00 • Doosan Arena, Plzeň • Evropská liga • 1/16 finále

Z Plzně je to pro dnešní večer všechno. Děkujeme Vám za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (22:54:10)

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 5:7. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 19:11.

Plzeňští fotbalisté dokázali zvládnout úvodní souboj play-off Evropské ligy proti Dinamu Záhřeb! Po nepovedeném prvním poločase přišel ve druhé půli zlepšený výkon, který korunoval dvěma góly hrdina utkání Luděk Pernica. Plzeňané si tak vezou do odvety v Chorvatsku zajímavý výsledek.

90+2

90+2
    Minutu z nastaveného času máme za sebou a také standardní situaci, která domácím přinesla rohový kop.

90+1
    Na hrací ploše se ocitl po faulu domácí útočník Tomáš Chorý a rozhodně na nohy nespěchá.

90
    Hlavní sudí nastavuje dvě minuty.

90
    Neúspěšný útok Plzně zahájil poslední minutu řádné hrací doby dnešního souboje.

89
    Centr hostů do pokutového území nakonec nepřinesl ohrožení pro Kozáčika.
    88. Žlutá karta

88
    Jan Kovařík zastavil rodící se útok Dinama pouze za cenu faulu a nizozemský sudí Gözübüyük tasí žlutou kartu!

87
    Hosté se nyní dostali také k možnosti zaútočit, ale centr Bruna Petkoviče nebyl podařený.

86
    Kovaříkův centr do vápna obrana Dinama odvrátila do autu.

85
    Plzeň i po gólu chce být aktivní a vybojovala další rohový kop.

Dnešní utkání sleduje 9 731 diváků.
    83. Luděk PERNICA - 2:1

83
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Po dalším rohu se domácí ujímají vedení! Hrošovský poslal centr do šestnáctky, kde míč proskákal až na LUĎKA PERNICU, který se stává plzeňským hrdinou utkání!