Florida – Calgary 3:2 (2:1 po s.n.) | Columbus – NY Islanders 0:3 (kon.) | Detroit – Ottawa 3:2 (kon.)
Tampa – Dallas 6:0 (kon.) | Nashville – Montreal 3:1 (kon.) | Winnipeg – Colorado 1:4 (kon.)
Chicago – New Jersey 5:2 (kon.) | Arizona – St. Louis 0:4 (kon.) | Vegas – Toronto 3:6 (kon.)
Los Angeles – Vancouver 3:4 (1:2 po s.n.) | San Jose – Washington 1:5 (kon.)

3. Kyle Connor (WPG) 0+0 (04:41:39)

Statistiky: Střely na bránu: 25-35; Zablokované střely: 13-19; Vhazování: 64%-36%; Hity: 18-23; Přesilové hry: 0/4-0/3; Trestné minuty: 13-15.

Matt Nieto odehrál skvělý zápas a dvěma asistencemi pomohl Coloradu ukončit sérii osmi porážek v řadě. Vítězný gól vstřelil Gabriel Landeskog, po kterém J. T. Compher udeřil v oslabení. Konečný výsledek střetnutí. Winnipeg Jets 1 Colorado Avalanche 4.

59:49
    Matt Calvert a Joe Morrow v závěru zápasu svedli bitku, za kterou byli shodně vyloučeni na pět minut.

59:49
    Matt Calvert jedenáct sekund před koncem utkání fauloval Joea Morrowa a dostal dvě minuty za hrubost.

59:41
    Winnipeg na pravém křídle rychle zavezl puk do útočného pásma, jenže se ocitl v postavení mimo hru.

59:00
    Do konce dnešního utkání zbývá odehrát 1 minuta.

58:58
    Brandon Tanev už je zpět na ledě, Winnipeg má už ale hodně málo času na vstřelení tří branek.

58:12
    Sven Andrighetto na levém křídle vystřelil z úhlu a puk skončil v lapačce brankáře Connora Hellebuycka.

56:58
    Brandon Tanev byl vyloučen na dvě minuty za hákování a Avalanche si zahrají po komerčním bloku přesilovou hru. Winnipeg závěr zápasu nezvládá.

56:44
    Tyler Myers se ocitli u pravé tyče ve velké šanci, ani on ale Semjona Varlamova překonat nedokázal.
    56:21 Sven ANDRIGHETTO - 1:4

56:21
    Colorado právě vstřelilo branku!
    SVEN ANDRIGHETTO si na bodu pravého kruhu najel na krásnou žabičku Matta Nieta přes šířku útočného pásma a rychlou střelou zápěstím zamířil pod horní tyč odkryté brány! Avs vedou nyní 4:1. Asistence: Matt Nieto a Matt Calvert.

56:09
    Patrik Laine vystřelil na bodu levého kruhu v poslední sekundě přesilové hry a Semjon Varlamov ho vychytal.

55:50
    Blake Wheeler vystřelil na vrcholu pravého kruhu, jeho následná střela zápěstím ale byla Avs zablokována.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 11. B. Tanev – 6. Toninato (Greer, E. Johnson), 11. Landeskog (MacKinnon, Rantanen), 27. Compher (Nieto), 57. Andrighetto (Nieto, Calvert)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Brossoit) – Morrissey, Trouba, Chiarot, Byfuglien (A), Morrow, T. Myers – Connor, Scheifele (A), Wheeler (C) – Laine, Little, Roslovic – Perreault, Lowry, B. Tanev – Lemieux, Copp, Appleton. Hlavní trenér: Paul Maurice.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Grubauer) – Girard, E. Johnson (A), Zadorov, Barrie, Graves, Nemeth – Landeskog (C), MacKinnon (A), Rantanen – Kerfoot, Jost, Compher – Nieto, Söderberg, Calvert – Greer, Toninato, Andrighetto. Hlavní trenér: Jared Bednar.

Rozhodčí: Corey Syvret, Justin StPierre. Čároví: Brian Mach, David Brisebois

Diváci: 15321