Třinec – Mountfield HK 1:5 (kon.) | Litvínov – K. Vary 5:4 (po pr.) | Mladá Boleslav – Sparta 0:1 (kon.)
Plzeň – Chomutov 4:5 (po s.n.) | Kometa Brno – Pardubice 2:1 (po pr.) | Liberec – Zlín 2:3 (kon.)
HC VERVA Litvínov
5:4 (1:0, 2:3, 1:1 - 1:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 15.02.2019, 17:30 • ZS I.Hlinky Litvínov • Tipsport extraliga • 44. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (20:13:22)

Dnešní utkání sledovalo 4 456 diváků.

Střely na branku: 36 – 26

Je dobojováno. Zápas nakonec došel do prodloužení, které domácí rozhodli hned v jeho začátku. Střelou mezi kruhy prostřelil Novotného Juraj Mikúš a stal se tak v sourozeneckém duelu s bratrem Tomášem na straně hostů tím šťastnějším. Zápas nabídl napínavou podívanou, skóre se přelévalo ze strany na stranu. Nakonec se přeci jen výhry dočkala domácí Verva.

61:05 Juraj MIKÚŠ - 5:4

61:05
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Je hotovo. Hned na začátku druhé minuty nastavené hrací doby rozhodl o bonusovém bodu navíc JURAJ MIKÚŠ, který si sjel do prostoru mezi kruhy, odkud prudkou střelou nedal Novotnému šanci – 5:4. Asistence: Jan Ščotka.

60:45
    Kohout pak po své střele trefil rameno Petráska a také akce hostů je u konce. Domácí tak míří do další akce.

60:19
    Hübl dostal puk do útočného pásma, následně pak chtěl střílet Trončinský, ale akce nevyšla. Na druhou stranu tak míří hosté.

60:01

Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde pětiminutové prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:23
    Válek hledal spoluhráče na dorážku, ten se však na kotouč nedostal a následuje přerušení hry.

58:47
    Tyčka a dorážka domácích. Ti nebyli daleko od strhnutí vedení na svou stranu. Hosté si tak mohli notně oddychnout!

58:03
    Verva je v plném počtu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:43
    A znovu letí puk až před Notovného a Litvínovští tak šetří další cenné vteřiny ze svého oslabení.

57:10
    Rachůnek nedokázal zavézt kotouč do útočného pásma a je tu další osvobození domácích.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 9. Trávníček (Piché), 25. Piché (Gerhát), 38. J. Mikúš (Trončinský, F. Lukeš), 54. Jurčík (Trončinský, M. Hanzl), 62. J. Mikúš (Ščotka) – 22. Gorčík (Skuhravý, Eminger), 23. Flek (Gríger, Plutnar), 33. Flek (Gríger), 44. Kverka (Eminger, Stloukal)

HC VERVA Litvínov: Petrásek (Janus) – Trončinský, Ščotka, Graborenko, Piché, Hunkes, L. Doudera, Šesták – Petružálek (A), Gerhát, Trávníček (C) – Válek, V. Hübl (A), F. Lukeš – Kašpar, J. Mikúš, Helt – Jurčík, M. Hanzl, M. Havelka.
    HC Energie Karlovy Vary: F. Novotný (Kuchař) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Kozák, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik – T. Rachůnek, Gríger, Flek – T. Mikúš, R. Vlach, Kohout – Balán (A), Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Kverka, Šik.

Rozhodčí: Bejček, Hejduk – Lučan, Hlavatý

Diváci: 4 456