Jekatěrinburg – Kazaň 0:3 (kon.) | Jaroslavl – Viťaz 4:3 (kon.) | CSKA Moskva – HC Slovan 4:1 (kon.)
Dynamo Moskva – Soči 2:3 (po pr.) | Petrohrad – Jokerit 5:2 (kon.) | Riga – Minsk 3:1 (kon.)
Dinamo Riga
3:1 (1:0, 1:1, 1:0)
HC Dinamo Minsk
Pátek 15.02.2019, 18:30KHL

To je z dnešního online přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (21:11:43)

Československá stopa v utkání

Do dnešního utkání nezasáhl žádný český nebo slovenský hokejista.

Utkání je u konce! Atraktivní duel pod širým nebem pro sebe rozhodli favorizovaní domácí, kteří dokázali svému soupeři v každé třetině nasázet po jednom gólu, což na výhru stačilo. Minsk se totiž vzmohl pouze na gól jediný a z lotyšského hlavního města tak hosté odjíždí s prázdnou.

59:37
    Teemu Pulkkinen (Minsk) pálí z voleje, jeho střelu však Timur Biljalov (Riga) chytá do své lapačky, efektní zákrok.

59:20
    Probíhá již poslední minuta, puk míří ze třetiny Rigy.

58:53
    Hosté to zkouší bez Enrotha!

58:22
    Oddechový čas pro hosty.

58:22
    Jhonas Enroth (Minsk) i nadále v brance, hosté vyčkávají s případnou hrou bez gólmana.

57:30
    Minsk se již pomalu musí rozloučit s vidinou nějakého bodového zisku z tohoto zápasu.

56:45
    Hosté za vlastní brankou, následuje nepřesná rozehrávka.

56:09
    55:55 Lauris Darzinš (Riga) neproměnil trestné střílení

55:55
    Po faulu Bluma bylo nařízeno trestné střílení, které ale Lauris Darzinš (Riga) neproměnil.

55:02
    Timur Biljalov (Riga) ukryl puk, po střele Parfejevce, od modré, ve své výstroji a přerušil hru.

54:52
    První střela hostů v přesilové míří vedle branky.

54:09
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Mikelis Redlihs – 2 min., podrážení).

53:34
    Riga zamkla svého soupeře v jeho třetině, domácí mají po vstřeleném třetím gólu výraznou převahu.

52:23
    Znovu šli domácí do přečíslení, tentokrát to ale neudělali dobře.

Martin Dvořák

Branky a nahrávky: 11. Meija (Batna, Gegeris), 24. Batna (Lipsbergs, Zile), 48. Džerinš (Pavlovs) – 27. Jevenko (Lisovec, Kovyršin)

Dinamo Riga: Biljalov (Gudlevskis) – Ališauskas, Zile, Sotnieks, Gimajev, Zanetti, Šulenin, Maione – Darzinš, M. Redlihs, Videll – Gillies, Marenis, McMillan – Gegeris, Meija, Batna – Džerinš, Pavlovs, Berzinš – Lipsbergs.
    HC Dinamo Minsk: Enroth (M. Karnauchov) – Bokun, Blum, Wiercioch, Jevenko, Lisovec, Znacharenko – Q. Howden, A. Těreščenko, S. Kosticyn – Pulkkinen, Kovyršin, Parfejevec – Kogaljov, Kitarov, A. Volkov – Litvinov, Drozdov.