Prešov – Trnava 0:4 (kon.) | Nové Zámky B – Pov. Bystrica 2:7 (kon.)
HC Prešov
0:4 (0:1, 0:1, 0:2)
HK Gladiators Trnava
sk Pátek 15.02.2019, 12:30 • ZŠ Zvolen • 1. liga (SR)

Je dobojované. Ani vo štvrtom zápase Play Out 1.hokejovej ligy sa Prešovu nepodarilo zabodovať a zostáva tak ako jediný bez bodu. Všetky tri body putujú do Trnavy. Príjemný deň a teším sa večer pri prenose derby Tipsport ligy Zvolen – Banská Bystrica. (14:39:53)

Dnešné stretnutie sledovalo 124 divákov.

59:35
    Trnava dala gól!
    Je definitívne rozhodnuté. Štvrtý gól strelil KONSTANTIN LAVRENKOV. Asistencie Filip Mrava a Juraj Kamenický.

50:40
    Zdá sa, že je pomaly rozhodnuté. Tretí gól hostí strelil NINO SZALAY. Asistencia Filip Klema.

47:14
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Španko – 2 min., podrazenie).

46:00
    Vylúčenie v tíme HC Prešov (Lupták – 2 min., podrazenie).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Aj druhú tretinu lepšie zvládli hostia. Napriek tomu, že boli viac vylučovaní dokázali streliť gól. Druhý krát v zápase sa presadil Martin Hrbáčik, tentokrát dokonca v oslabení. Následne Prešov nedokázal využiť presilovku 5:3 a aj práve kvôli tomu prehráva po 40 minútach 0:2.

Strely v druhej tretine 6:12, po druhej tretine 19:24.
    Vylúčenia po druhej tretine 2:5

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

39:24
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Mrázik – 2 min., podrazenie).

34:23
    Hostia v plnom počte. Domáci nevyužili ani krátku presilovku o dvoch hráčov a následne ani skrátenú presilovku 5 na 4.

32:36
    Hostia so štyrmi hráčmi.

32:23
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Kuna – 2 min., krosček).

32:12
    Hostia dokonca vo vlastnom oslabení pridávajú druhý presný zásah. Gól strelil opäť MARTIN HRBÁČIK. Asistencie opäť Samuel Ševčík a Samuel Košút.