Košice – Trenčín 4:2 (kon.) | Žilina – MAC Budapešť 3:2 (kon.) | Nitra – Lipt. Mikuláš 4:1 (kon.)
Detva – Poprad 3:4 (0:1 po s.n.) | Zvolen – Banská Bystrica 2:4 (kon.) | Miskolc – Nové Zámky 1:2 (1:2 po s.n.)
po s.n. (1:2)
DVTK Jegesmedvék Miškovec
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Pátek 15.02.2019, 18:35Tipos Extraliga (SR) • 51. kolo

Domácí celek tento nepříliš pohledný zápas prohrává. Nové Zámky vyhrávají 2:1 v samostatných nájezdech, rozhodl je Tomáš Pospíšil. DVTK bere bod, Mikron dva. (21:08:43)

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Mikron Nové Zámky.
    Autorem vítězné branky je TOMÁŠ POSPÍŠIL.

Samostatné nájezdy začínají.

Základní hrací doba ani prodloužení nerozhodlo, a tak uvidíme až samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:30
    Kulmala se propracoval do velké šance, mohl vstřelit rozhodující branku DVTK, ale brankář Zámků kotouč dokázal vyrazit.

64:01
    Proběhla poslední minuta prodloužení.

63:40
    Hruška se dostal do střelecké pozice, ale obrana soupeře jej nenechala vypálit.

61:48
    Stav zápasu je 1:1, sledujeme rychlý hokej, ale na výraznější šanci v prodloužení čekáme.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 32. Láda (Pance) – 4. Šimuna (Kudla, Pospíšil), rozh. náj. Pospíšil

1:2   Magosi (MIS)

DVTK Jegesmedvék Miškovec: Vay – Crawford, Kiss, Szirányi, Láda, Göz, Milam, Albert – Pance, Vas, Kulmala – Harrison, Loiseau, Magosi – Miskolczi, Galanisz, Somogyi – Vojtkó, Hajós, Ritó
    HC MIKRON Nové Zámky: Košarišťan – Zaťko, Hain, Novák, Ordzovenský, Kudla, Hatala, Andresons, Henderson – Jurík, Zbořil, H. Ručkay – Šimun, Urban, Bajtek – Štrauch, Hruška, Pospíšil – Rogoň, Fábry, Ondrušek

Rozhodčí: Vladimír Snášel, Martin Korba – Ľudovít Šoltés, Martin Jobbágy – Peter Ország