Tábor – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – David Servis 7:1 (kon.) | Orlová – Nový Jičín 8:1 (kon.)
SHK Hodonín – Val. Meziříčí 4:5 (po s.n.) | Šumperk – Kopřivnice 9:1 (kon.) | Písek – Pelhřimov 5:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
7:1 (3:1, 3:0, 1:0)
HC David Servis Č. Budějovice
Sobota 16.02.2019, 17:00 • Zimní stadion Kotlina • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 40. kolo

52:56
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Havlíčkobrodská družina jde do vedení o šest branek a toto vedení nejspíše udrží! Miroslav Třetina zavezl puk do útočného pásma a poslal zadovku na MARTINA NEPOKOJE, který usměrnil svou tvrdou ránu k pravé tyči hostující branky! Asistence: Miroslav Třetina.

Dnešní utkání sleduje 550 diváků.

43:57
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Rolínek – 2 min., podrážení).

37:27
    Střídání v týmu HC David Servis Č. Budějovice: ze hřiště odchází V. Marek, přichází Němec.

37:27
    Tak to je rychlá branka! Vojtěch Šmíd našel rozjetého LUBOŠE VOŘÍŠKA, který pelášil na brankáře po pravé straně a z pravého kruhu poslal střelu přímo mezi jeho betony! Asistence: Vojtěch Šmíd, Jiří Kopic.

37:16
    Bruslaři jdou do čtyřbrankového vedení! Akce na jeden dotek, na konci celé akce byl MIROSLAV TŘETINA. Kapitán Bruslařů dostal přihrávku od Davida Michálka a od pravého mantinelu nahodil puk na branku, kotouč propadl Marovi mezi vyrážečkou a tyčí! Asistence: David Michálek, David Vala.

31:56
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (V. Marek – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo). Trest odpyká Rolínek.

31:41
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., hákování).

30:34
    Obrovská chyba jednoho z obránců hostí zapříčinila další brance Havlíčkova Brodu! Bek Českých Budějovic přihrál na střed obranného pásma, kde stál Miroslav Třetina, který přihrál Patriku Přidalovi, jež napoprvé nepřekonal brankáře. Následně Přidal poslal puk před branku, kde stál DAVID MICHÁLEK, který vystřelil do poloodkryté klece! Asistence: Patrik Přidal, Miroslav Třetina.

27:01
    Matušík přihrával na rozjetého Nepokoje, kterému kotouč na poslední chvíli přeskočil hokejku.

24:28
    Chlubna dostal rychlou nahrávku od Kulhánka a jel sám na branku. Zvolil střelu mezi betony, ale brankář si mezírku pohlídal.

24:17
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Třetina – 2 min., vysoká hůl).

20:01
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Schmidmayer – 2 min., nesportovní chování).

19:28
    Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Vala – 2 min., podrážení).

15:46
    Bruslaři utíkají soupeři o další branku! Miroslav Třetina si vybruslil s kotoučem zpoza branky a přihrál na LUBOŠE VOŘÍŠKA, který od levé tyčky překonal brankáře! Asistence: Miroslav Třetina, Tomáš Semrád.

13:02
    Havlíčkobrodští jdou opět do vedení! Martin Nepokoj nahodil puk za branku na DAVIDA MICHÁLKA, který se obtočil kolem branky střelou bekhendem překonal Vlastimila Marka! Asistence: Maritn Nepokoj, Patrik Přidal

09:26
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Škopek – 2 min., hákování).

08:30
    Vyloučení v týmu HC David Servis Č. Budějovice (Dudáček – 2 min., podrážení).

07:43
    David Servis právě vstřelil branku!
    David Servis v rychlém čase vyrovnává skóre! ROMAN ŠULČÍK vzal puk u pravého mantinelu, odkud se natlačil před Nováka, kterého překonal střelou na bližší tyč!

07:02
    Bruslaři jdou do vedení! Jakub Matušík přihrál na modrou čáru DAVIDU VALOVI, který hned vypálil. Puk před brankou tečoval jeden z hostujících hráčů, na což brankář nezareagoval! Asistence: Jakub Matušík, Luboš Voříšek.

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 8. Vala (Matušík, Voříšek), 14. Michálek (Nepokoj, Přidal), 16. Voříšek (Třetina, Semrád), 31. Michálek (Přidal, Třetina), 38. Třetina (Michálek, Vala), 38. Voříšek (Šmíd, Kopic), 53. Nepokoj (Třetina, Michálek) – 8. Šulčík

BK Havlíčkův Brod: Novák (D. Marek) – Nepokoj, Semrád, Kulhánek, Vala, Kopic, Šmíd – Michálek, Třetina (C), Přidal – Milfait (A), Matušík, Voříšek (A) – Kuchta, Kozlík, Chlubna, Beneš, Ludvík, Beran
    HC David Servis Č. Budějovice: V. Marek (od 38. Němec) – Grauer, Dudáček, Radoš, Škopek, Kříž – Rolínek, Šulčík (C), Schmidmayer, Ferebauer (A), Tejko, Kronus, Sumerauer, Vak

Rozhodčí: Radim Slavka – Robin Horký, Martin Klouda