Mostečtí Lvi – Bílina 7:3 (kon.)
Mostečtí Lvi
7:3 (2:2, 4:0, 1:1)
HC Draci Bílina
Neděle 17.02.2019, 17:30 • A-BENET Arena, Most • 2. liga - Sever a Střed (ČR) • 40. kolo

Do první třetiny vstoupili lépe hosté, kteří se dostali zásluhou Ondřeje Sýkory a Jaroslava Šimečka do dvoubrankového vedení. Poté začali hrát hokej i Lvi a zásluhou Vítězslava Nedrdy a Pavla Smolky se jim podařilo vyrovnat. Druhá třetina přinesla ze strany Lvů již trochu jiný hokej a dokázali skóre otočit na svoji stranu. Nejprve se Lvi ujali vedené při přesilové hře zásluhou Aleše Havlůje, na 4:2 zvýšil Pavel Smolka, 5:2 Vladimír Kýhos a na 6:2 nádhernou akci zakončil Milan Böhm. Druhá třetina tak jasně vyzněla pro domácí hráče a vyhráli ji poměrem 4:0. Ve třetí třetině ze samostatného nájezdu zvýšil Tomáš Přeučil, na konečných 7:3 snížil Filip Šmejc. (19:40:15)

59:37
    Vyloučení v týmu MOSTEČTÍ LVI (Bakrlík – 2 min., sekání).

59:15
    František Mála se dostal do sólíčka, ale branku netrefil

57:53
    Zápas se dohrává, protože se dohrát musí, je to takové nemastné neslané a nedá se na to moc koukat...

56:54
    Zakázané uvolnění Lvů

55:17
    Nyní jako buldozer se snažil probít do útočného pásma Adam Novák. Skončil na hostující obraně

54:11
    Pavel Smolka se snažil překvapit Antona Siniakina, ten je pozorný

52:13
    Draci právě vstřelili branku!
    Milan Böhm si připisuje asistenci u branky hostů. Adam Novák špatnou přihrávkou našel Milana Böhm, který kotouč přikopl na volného FILIPA ŠMEJCE. Bez asistence

MOSTEČTÍ LVI právě vstřelili branku!
    TOMÁŠ PŘEUČIL nastartoval turbo, ujel hostující obraně a krásně zavěsil. Asistence: Roman Fučík a František Bakrlík

47:50
    Kotouč se nyní stále pohybuje v obraném pásmu domácích

46:25
    Pavel Smolka se snažil najít volného spoluhráče před brankou. Žádného však nenašel

45:40
    Nyní se hraje spíše ve středním pásmu, hokej je bez nápadu

45:06
    A kotouč opět drží Jakub Kovařík

Petr Pracný

Branky a nahrávky: 14. Nedrda (Nedrda, Žítek), 20. Smolka (Kýhos, Mical), 22. Havlůj (Fučík, Bakrlík), 26. Smolka (Kýhos), 29. Kýhos (Smolka, Polák), 30. Böhm (Nedrda, Hrdlička), 49. Přeučil (Fučík, Bakrlík) – 4. Sýkora (Urban), 9. Šimeček (Šmejc, Komínek), 53. Šmejc

Mostečtí Lvi: Kovářík (Chabr) – Polák, Žítek, Havlůj (C), Kuncl, Fučík, Novák – Přeučil (A), Hrdlička, Böhm, Kýhos, Nedrda (A), Mical, Bakrlík, Mála, Smolka. Trenér: Vladimír Machulda
    HC Draci Bílina: Zajíček (Siniakin)– Jarý, Dvořák, Remnev, Voloshin, Delmarche, Havlík, Heinzl – Kolíček, Gnusin, Komínek, Procházka, Petržílka, Brzek, Ilin, Urban (C), Sýkora, Jungvirt, Šimeček, Šmejc (A). Trenér: Miroslav Kanis

Rozhodčí: Krenželok – Toman, Kurtin