SHK Mustangové – Studénka Sledge 2:3 (kon.) | HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge 2:4 (kon.)
SHK Mustangové AUTO IN
2:3 (1:1, 0:0, 1:2) Stav série: 0:1
HC Sledge Studénka
Sobota 16.02.2019, 12:15 • ČSOB Pojišťovna arena, Pardubice • Česká para hokejová liga • Semifinále

40:39
    Studénka právě vstřelila branku!
    Nyní již pardubičtí hokejisté inkasují! Krátce po vhazování se za kruhem opřel do puku SYLWESTER FLIS a umístil ho přesně pod břevno Bočkovy branky – 2:3! Asistence: Dmitrij Lisov.

35:24
    Pardubice právě vstřelily branku!
    Náskok Studénky příliš dlouho nevydržel, Mustangové znovu vyrovnávají! Michalcova přihrávka tentokrát byla účinná, MICHAL GEIER se ukázal jako kvalitní posila, když prudkou ranou pod břevno nedal Kudelovi šanci zasáhnout – 2:2! Asistence: Marek Michalec.

30:41
    Zkraje třetí třetiny se hostující tým dostává do vedení. DMITRIJ LISOV dostal puk na levý mantinel, kde zahájil samostatný úprk. Boček tentokrát jeho střelu zachytit nedokázal a máme Studénka se tak podruhé v utkání dostává do vedení – 1:2! Bez asistence.

08:46
    Nabídnutou přesilovou domácí Mustangové zužitkovali! Geier posunul puk na střed na PAVLA DOLEŽALA, který zakončil přesnou ranou do šibenice Kudelovy branky – 1:1! Asistence: Michal Geier.

07:22
    V polovině osmé minuty se Studénka dostává do vedení! Zahraniční kooperace v týmu hostí skončila na hokejce SANDRA KALIGARISE, který neměl problém po ledě prostřelit přesouvajícího se Bočka – 0:1! Asistence: Roman Severin a Dmitrij Lisov.

Petr Dejnožka

Branky a nahrávky: 9. Doležal (Geier), 36. Geier (Michalec) – 8. Kalegaris (Severin, Lisov), 31. Lisov, 41. Fliis (Lisov)

SHK Mustangové AUTO IN: Boček (Drahý) – Štěpják, Kvoch, J. Kubeš, Michalec, P. Kubeš, V. Buhr, Hering, Doležal, Kořínek, R. Buhr, Pabst, Geier.
    HC Sledge Studénka: Kudela – Klíma, Flis, Kartosz, Kudrna, Fojtík, Mlčák, Staněk, Kalegaris, Schilcher, Lisov, Severin