Club Brugge – Genk 3:1 (kon.) | Antverpy – Anderlecht 0:1 (kon.) | Mouscron – Cercle Brugge 3:0 (kon.)
Royal Antverpy
0:1 (0:0)
RSC Anderlecht
Neděle 17.02.2019, 18:00 • Het Bosuilstadion, Antverpy • Belgická liga • 26. kolo

Druhý poločas nám přinesl vyrovnanou hru. Šancí k vidění příliš nebylo, avšak poslední desetiminutovka zápasu stála zato! Nejprve se řešil pokutový kop ve prospěch domácích, ten byl na základě videa odvolán. Následně se Antverpy dostaly do tlaku a snažily se o vstřelení branky. Nicméně Anderlecht udeřil v první minutě nastavení a zasadil hlubokou ránu domácímu celku. Ten však mohl ještě v samotném závěru udeřit, ale důležitým zákrokem se ukázal Thomas Didillon! (19:59:07)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 2:2. Střely mimo: 5:1. Rohy: 6:7.

90+5
    90+5. Domácí mohli v samotném závěru vyrovnat!

90+5
    Antverpy byly nyní blízko k vyrovnání! Po centru přišla hlavička, ale Thomas Didillon vytasil ve správnou chvíli skvělý zákrok a vyrazil míč!
    90+2. Yannick BOLASIE - 0:1

90+2
    Anderlecht právě vstřelil branku!
    Velká radost propuká na straně hostů. Ti se vydali do rychlého útoku. Yari Verschaeren byl tísněn svým obráncem, přesto dokázal podržet míč a odcentrovat k zadní levé tyči, kde si na míč vyskočil YANNICK BOLASIE a hlavičkou dává branku!

90+1
    Střelecký pokus ze standardní situace minul branku, respektive míč letěl hodně vysoko nad horní tyčku.

90+1
    Již nám běží nastavený čas, kdy zápas bude prodloužen o čtyři minuty!

90
    Po rohovém kopu se snažil míč hlavičkou odstranit Kara Mbodji, ale při svém výskoku fauluje a nyní bude k vidění nebezpečná standardní situace pro domácí celek.

89
    Rohový kop pro Antverpy, které si v posledních deseti minutách vytváří velký tlak na svého soupeře.

88
    Antverpy zahrávaly standardní situaci z pravé strany. Centr ve vápně hlavičkou odklízí obránce mimo pokutové území a zápas nám spěje ke konci a nejspíše bez brankového efektu.

87
    Střídání v týmu Royal Antverpy FC: ze hřiště odchází Didier Lamkel Zé, přichází Ivo Rodrigues.

86
    Domácí cítí nejspíše křivdu z neuznaného pokutového kopu a vehementně se nyní snaží útočit.