Club Brugge – Genk 3:1 (kon.) | Antverpy – Anderlecht 0:1 (kon.) | Mouscron – Cercle Brugge 3:0 (kon.)
Royal Excel Mouscron
3:0 (0:0)
Cercle Brugge KSV
Neděle 17.02.2019, 20:00 • Stade Le Canonnier, Mouscron • Belgická liga • 26. kolo

Z tohoto zápasu je to vše, děkujeme za pozornost. (22:00:25)

Držení míče: 63 % : 37 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 7:0. Rohy: 1:3.

Je dobojováno! Mouscron bezprostředně po vyrovnané první půli udeřil dvakrát během pěti minut a strhl vítězství na svou stranu. Bruggy se ani na chvíli nezmohly k nějakému odporu a v nastaveném čase inkasovaly ještě jednou na konečných 0:3. Utkání dvou týmů s naprosto odlišnou formou končí lépe pro rozjetý Royal, který bere tři body už popáté za sebou a upevňuje si své desáté místo. Ligový nováček naopak prodloužil čekání na první výhru od poloviny prosince a zůstává třináctý.

90+5

90+5
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Taiwo Awoniyi, přichází Mićo Kuzmanović.
    90+4. Frantzdy PIERROT - 3:0

90+4
    Mouscron právě vstřelil branku!
    Domácí napsali za tímto zápasem gólovou tečku! Dussenne prodloužil přihrávku Awoniyie před rozběhnutého FRANTZDYHO PIERROTA, jenž se před zakončením podíval na postavení branky i gólmana a precizně poslal míč do sítě. Bylo to na druhý pokus, neboť o pár vteřin dříve v podobném úniku selhal.

90+2
    Cardona ve výskoku zasáhl Dussennea. Rozhodčí nepískal, ale míč se i tak přesunul na domácí kopačky. Konkrétně na ty od brankáře Buteze.

90+1
    Nad rámec druhého poločasu jsou přidány čtyři minuty, ve kterých se pravděpodobně nebude dít nic, co by ještě změnilo vývoj zápasu.

90
    Butez vyběhl ze své branky a snažil se vyboxovat míč z hlavy Delacourta. Následovala kolize a oba zúčastnění budou potřebovat ošetření.

89
    Bruno šel proti vhazovanému balónu. Přitom mu skřížil cestu Amallah a daroval hostům standardní situaci.

88
    Střídání v týmu Royal Excel Mouscron: ze hřiště odchází Mbaye Leye, přichází Frantzdy Pierrot.

87
    Koné při vedení míče padl k zemi. Dost možná pocítil nějaký dozvuk předchozí srážky a Bruggy budou muset dohrávat v deseti.

85
    Rozhodčí pustil tvrdý souboj, po kterém zůstali ležet Amallah i Koné. Mouscron na to nebral ohled a vyrazil kupředu, nicméně sražená střela Bensona za Nardiho záda nezapadla.

84
    Yoann Etienne čelil u vlastního praporku nepříjemnému napadání Leyeho. Vysvobodil ho až odpískaný faul.

83
    Standardní situaci rozehranou z pravého křídla zakončoval na zadní tyči Awoniyi. Pokus z voleje mu však nesedl, míč letěl někam k praporku.

82
    Benson poměrně snadno přesprintoval Etienna, který ho stáhl k zemi a vysloužil si neoddiskutovatelnou žlutou kartu.

80
    Hráči Brugg nevypadají, že by si věřili na nějaké zdramatizování zápasu. Stále se hraje jen na jednu branku a navíc se dá čekat další kouskování hry během tří dostupných střídání Royalu.