Poprad – Miskolc 2:1 (kon.) | Nitra – Žilina 3:1 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky 1:0 (kon.)
Banská Bystrica – Detva 7:3 (kon.) | Trenčín – Zvolen 3:2 (3:4 po s.n.) | MAC Budapešť – Košice 3:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
1:0 (0:0, 1:0, 0:0)
HC MIKRON Nové Zámky
Neděle 17.02.2019, 17:00 • ZS Liptovský Mikuláš • Tipos Extraliga (SR) • 52. kolo

Domácím se nakonec podařilo udržet jednobrankový náskok až do konce utkání. O osudu utkání tak v druhé třetině jediným gólem rozhodl Jakub Sukeľ a získal pro svůj tým cenné body. Tímto se s vámi loučím a přeji hezký zbytek večera. (19:20:39)

59:08
    Oddechový čas domácích.

58:00
    Hosté stále v útočném pásmu, ale příliš si přihrávají jen vedle mantinelech. Domácí se dobře brání a často přerušují hru.

56:52
    Domácí teď svému soupeři nestíhají, ale Nové Zámky se přesto nemůžou dostat do brankové příležitosti.

56:23
    Vhazuje se po Šimkové levici. Hosté vyhráli buly a nadále zůstávají v útočném pásmu.

56:05
    Do rychlého útoku se vydal Štrauch. Jeho střela z kruhů byla velmi nepřesná. Hosté zůstávají v útočném pásmu.

54:05
    Domácí se po dlouhé době osvobodili a sbírají cenné sekundy v útočném pásmu.

53:23
    Útočnou aktivitu hostí přerušil až rozhodčí, který odpískal ofsajd poté, co Novákovi utekl puk za modrou čáru.

52:22
    Domácí mají v posledních minutách velké problémy v obranné třetině, ale zatím nedovolili svému soupeři vyrovnat.

51:10
    Jurík v obrovské práležitosti. Mezi kruhy měl dostatek času na zakončení, ale Šimko dokázal i tuto velkou příležitost na vyrovnání zneškodnit.

50:30
    Nové Zámky vyhráli buly v útočném pásmu. Domácí je okamžitě vytlačili k mantinelu a Fabryho zakončení od modré čáry Šimko chytá do lapačky.

50:00
    Hosté začali zvyšovat aktivitu, ale jejich střelecké pokusy jsou zatím častokrát nepřesné.

47:56
    Vhazovat se bude před Šimkem. Na puku zůstali domácí, kteří se okamžitě vydali na útočný výlet, ale na červené čáře o puk velmi rychle přišli.

47:14
    Bajtek se dostal do útočného pásma a prudce střelou se pokusil překonat Šimka. Ten byl pozorný, puk chytil a hra se přerušuje.

46:47
    Pomalu se už zvedá z ledu, ve hře se může pokračovat.

46:47
    Za bránou Liptovského Mikuláše zůstává na ledě ležet Zbořil, hra se přerušuje.

45:50
    Hosté vyhráli buly v útočném pásmu. Rogoň z rohu kluziště přihrál před bránu Hruškovi, který z první zakončoval. Puk netrefil ideálně a Šimko ho bez problémů schoval do lapačky.

44:22
    Kuraliho nahozený puk od modré čáry nikdo před bránou Nových Zámků tečovat nedokázala tak skončil jen v rohu kluziště a hosté ho vyvezli do středního pásma.