Sydney – Central Coast 1:1 (kon.)
Sydney FC
1:1 (0:1)
Central Coast Mariners FC
Neděle 17.02.2019, 07:00 • Leichhardt Oval, Sydney • Australská A-League • 19. kolo

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z fotbalu se budu těšit zase na shledanou. (09:01:16)

Držení míče: 68 % : 32 %.
    Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 10:1. Rohy: 13:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 11:11.

Dnešní utkání sledovalo 12 188 diváků.

Je dobojováno. Domácím se podařilo srovnat stav zápasu ve druhém poločase, když Adam Le Fondre proměnil nařízený pokutový kop. Poté se už žádnému týmu nepovedlo skórovat, ač k tomu zejména v posledních minutách měli blízko domácí hráči. Zápas tak nakonec skončil dělbou bodů.

90+5

90+5
    Ten hosté znovu odvrátili a nyní už to vypadá, že je zápas u samého konce.

90+4
    Hosté opět zastavili akci domácích a stále drží nadějný výsledek. Ještě budou domácí zahrávat rohový kop.

90+2
    Domácí se znovu snažili strhnout vedení na svou stranu, ale další jejich pokus končí mimo tři tyče.

90
    Hlavní rozhodčí nad rámec řádné hrací doby ve druhém poločase nastaví ještě čtyři minuty navíc.
    90. Ninkovićovu střelu vyrazil do bezpečí Kennedy

90
    Ninković střílel z hranice velkého vápna a ve velké šanci jeho pokus vykopl do bezpečí brankář Kennedy!

90
    Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Brandon O'Neill, přichází Aaron Calver.

88
    Ovšem domácí se udrželi před brankou hostů Brosque pak zakončoval na hranici pokutového území, ale pouze přestřelil.

87
    Ninković byl tísněn obranou hostů a musel balon zatáhnout blíže středovému kruhu, nakonec ho dostal zpět, ale znovu nedošlo k domácímu zakončení.

86
    Blíží se finiš utkání, domácí jsou na polovině soupeře, ale nedokázali si vytvořit žádnou šanci. Do akce tak směřují zase hosté.

84
    Domácím se nepovedlo projít skrze hostující obranu do blízkosti branky Central Coastu a u míče tak bude opět soupeř.

83
    Střídání v týmu Central Coast Mariners FC: ze hřiště odchází Andrew Hoole, přichází Tom Hiariej.

83
    Le Fondre se opřel do střely, ale ta končí jen těsně nad břevnem hostující branky. Domácí hráč se poté chytal za hlavu, nebyla to vůbec špatná střela.