Bristol – Wolverhampton 0:1 (kon.) | Doncaster – Crystal Palace 0:2 (kon.) | Swansea – Brentford 4:1 (kon.)
Bristol City FC
0:1 (0:1)
Wolverhampton Wanderers
Neděle 17.02.2019, 14:00 • Ashton Gate, Bristol • FA Cup • Osmifinále

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 4:4. Střely mimo: 7:4. Rohy: 8:5. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 6:17. (16:06:57)

Fotbalisté Wolverhamptonu postupují do čtvrtfinále FA Cupu, když při těsném vedení přežili obrovský nápor druholigového Bristolu v závěru zápasu a několik velmi nebezpečných situací před vlastní brankou!

O postupu sedmého týmu Premier League rozhodl už v závěru úvodní půlhodiny Ivan Cavaleiro, žádná další šance se ale neujala a po patnácti soutěžních zápasech bez prohry, přičemž posledních devět z nich vyhráli, jsou Bristol City s Tomášem Kalasem poraženi.

90+5
    90+5. Obrovský závar před hostující brankou! Vyrovnat mohl i brankář Frank Fielding!

90+5
    Neuvěřitelná skrumáž před brankou Wolves po následném rohovém kopu, několik pokusů domácích včetně toho od brankáře Fieldinga bylo zblokovaných!
    90+5. Hlavičku Tomáše Kalase srazil Romain Saiss!

90+5
    Brownhillův centr našel u vzdálenější tyče Tomáše Kalase, jeho hlavičku Saiss sráží vedle branky!

90+3
    Na opačné straně prudce střílel Brownhill, jeho střelu odrazil blokující Willy Boly.

90+3
    Ruben Nevés napřáhl z velké vzdálenosti, jak je mu vlastní, trefil ale jen bránícího Wrighta.

90+2
    Střídání v týmu Wolverhampton Wanderers: ze hřiště odchází Jimenez, přichází Traoré.

90+1
    Rozhodčí Atkinson oddaluje závěrečný hvizd druhého poločasu o pět nastavených minut, Bristol k prodloužení potřebuje vstřelit branku.

90
    Dasilvův sražený centr skončil v rukavicích Johna Ruddyho, ten může uklidnit svůj tým.
    88. Marlon Pack zblízka přestřelil branku!

88
    Obrovská šance domácích! Po rohovém kopu míč propadl před brankou a Marlon Pack ji zblízka vysoko přestřeluje!

87
    Taylorova hlavička po O'Dowdově centru mířila pod břevno, Ruddy ale vyráží míč nad branku!

86
    Po Bolyho faulu vidí žlutou kartu za zdržování hry Morgan Gibbs-White, ten odkopl míč z místa přestupku.

85
    Další střelecký pokus domácích, Matty Taylor ale pálí vysoko nad Ruddyho branku a čas kvapí pro domácí velmi rychle kupředu.

85
    Brownhillův centr od rohu "šestnáctky" byl příliš krátký pro Diedhioua, toho pokryl hostující kapitán Coady.