AS Řím – Bologna 2:1 (kon.)
AS Řím
2:1 (0:0)
Bologna FC
Pondělí 18.02.2019, 20:30 • Stadio Olimpico, Řím (kapacita: 70 634 míst) • Italská Serie A • 24. kolo
    Řím přetlačil Bolognu 2:1

Děkuji za sledování, dobrou noc a u italské Serie A na počtenou!

Dnešní utkání sledovalo 31 572 diváků. (08:59:38)

Je za námi zajímavý zápas italské Serie A, který skončil nakonec šťastně pro favorizovaný Řím. Skóre z penalty otevřel v 55. minutě Aleksandar Kolarov. Druhou, vítěznou branku přidal v 73. minutě další obránce Federico Fazio. Bologna se zmohla jen na snížení, které obstaral 10 minut před koncem Nicola Sansone. Římané se tímto vítězstvím dotáhli na čtvrtý AC Milán, na nějž ztrácí už jediný bod. Za to Bologna musí v příštím kole bezpodmínečně vyhrát, aby se dostala ze sestupového pásma.

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:7. Střely mimo: 6:5. Rohy: 9:7. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 15:15.

90+4

90+4
    Poslední minuta rychle ubíhá, Bologna se pokusí o poslední útok.

90+3
    Žlutou kartu dostává Konstantinos Manolas (AS Řím) zřejmě za nepatřičná slova směrem k arbitrovi.

90+2
    Žlutou kartu dostává Mitchell Dijks (Bologna FC).

90+2
    Džeko si to takticky namířil k pravému praporku, přičemž jej tvrdě zasáhl Dijks, jenž uvidí po zásluze žlutou kartu.

90+1
    Ještě čtyři minuty nastavil hlavní rozhodčí Di Bello!

90+1
    Zaniolo se dostal k odraženému míči na levé straně šestnáctky, ale trefil jen hlavu bránícího hráče.

90
    Římané získávají v samotném závěru rohový kop, o ten se postaral Zaniolo.

89
    Olsen chytil míč do svých rukavic, s rozehrávkou logicky pospíchat nebude.

88
    A ten byl v ohrožení, když centrovaný míč z pravé strany hledal volného Santadera. Naštěstí pro domácí včas zasáhl jeden z obránců.

87
    Fanoušci AS Řím jsou mnohem spokojenější, snaží se, dovést svůj tým ke zdárnému konci.

86
    Stále ještě není rozhodnuto, v závěrečných minutách se může stát cokoliv. Zvláště pokud budou hráči AS pasivní.

85
    Bologna si dnes alespoň tu jednu branku zasloužila za svou aktivitu po celé utkání. Situaci ještě prozkoumal videorozhodčí.
    84. Nicola SANSONE - 2:1