Chabarovsk – Barys 2:0 (kon.) | Kunlun – Vladivostok 6:3 (kon.) | Novosibirsk – Jekatěrinburg 3:4 (kon.)
Ufa – Kazaň 3:2 (po pr.) | N.Novgorod – Čeljabinsk 2:0 (kon.) | Čerepovec – Riga 4:5 (po pr.)
Nižněkamsk – Petrohrad 0:4 (kon.) | CSKA Moskva – Jaroslavl 2:1 (4:3 po s.n.) | Dynamo Moskva – Magnitogorsk 1:2 (kon.)
Jokerit – HC Slovan 7:1 (kon.) | Soči – Spartak Moskva 2:0 (kon.) | Viťaz – Minsk 4:3 (kon.)
Torpedo Nižnij Novgorod
2:0 (1:0, 0:0, 1:0)
Traktor Čeljabinsk
Středa 20.02.2019, 17:00 • KRK Nagornyj (Nižnij Novgorod) • KHL

Statistiky zápasu:
    Střely na bránu 28:20, vhazování 23:25, hity 3:8, čas v útoku 18:05-11:49, vyloučení 2:4, navíc Varnakov (NN) 10 minut, bez využití. (19:10:45)

Dva góly bývalého útočníka pražské Sparty Roberta Saboliče rozhodly v Nižném Novgorodě přímý souboj o sedmé místo ve Východní konferenci ve prospěch domácího Torpeda. Slovinec se prosadil golfákem ve 3. minutě a skóre i uzavřel brilantní střelou z těžkého úhlu vteřinu po vypršení přesilovky v šesté minutě závěrečné části.
    Hostující Traktor Čeljabinsk v zápase, hraném v nepříliš vysokém tempu, téměř nehrozil a například za celou druhou třetinu vyslal jedinou střelu na bránu tři vteřiny před sirénou. Potvrdil tak, že má zdaleka nejhorší útok na Východě.

59:56
    Bergström ještě doráží zblízka, jenže toto bude pouze labutí píseň druhého nejslabšího útoku KHL.

59:30
    Ani tahle přesilovka nevychází, brankář hostů zůstává na místě a Čeljabinsk nevyužívá možnosti zkusit to v šesti. Domácí už potřetí vyhazují.

58:37
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Ilja Nazarevič – 2 min., podrážení).

58:33
    Kokujov vypíchl kotouč riskujícímu Aljajevovi a vynutil si faul.

57:48
    Největší šanci Traktoru v zápase měl hbitý Kravcov, který si najel na Karpuchinovu chytrou přihrávku, přehodil si puk na střelu zblízka nad beton, ale Tichomirov se roztáhl na čáře a lapačkou ji likviduje.

57:06
    A hned jsou tu s protiútokem hosté, ani Jegor Dugin ranou na lapačku čisté konto Tichomirovovi nepošpinil.

56:54
    Andrew Calof dostal skvělou přihrávku mezi kruhy, zakončoval zcela sám, jenže pouze do Sudnicinovy výstroje.

56:35
    Michail Varnakov se po vypršení osobního trestu vřítil na led nabuzený, nečekaně odražený puk napálil z mezikruží do zadního hrazení.

55:35

55:21
    Bergström si narazil se spoluhráčem a zprava švihem těsně minul zadní tyč.

54:53
    Čeljabinsku se v první přesilové hře nedaří nic vymyslet, na zdramatizování výsledku kontaktním gólem mají hokejisté v bílém ještě 42 vteřin.

53:35
    Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Anton Šenfeld – 2 min., hákování).

52:30
    Tichomirov máchl lapačkou za tvrdou střelou Thomase z levého kruhu, která však proletěla mimo.

51:32
    Chvilku si zakombinovali také Traktoristé. Bergströmova přihrávka směřovala před bránu na Dugina, tomu však domácí zablokovali hůl.