Vítkovice – Zlín 1:4 (2:3 po n.s.n.) | Mladá Boleslav – Jihlava 2:1 (po pr.) | Kladno – Plzeň 3:5 (po nadst. prodl.)
Warriors Brno – HK MD Šumperk 2:6 (po nadst. prodl.) | Mountfield HK – Liberec 7:3 (po nadst. prodl.) | K. Vary – Sparta 3:5 (3:2 po n.s.n.)
Chomutov – Třemošná 5:1 (po nadst. prodl.) | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod 1:3 (po nadst. prodl.) | Vsetín – Přerov 2:1 (1:0 po n.s.n.)
Kometa Brno – Pardubice 4:5 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Tábor 4:3 (po nadst. prodl.) | Olomouc – Technika Brno 1:4 (1:0 po n.s.n.)
Slavia – HC Litvínov 2:1 (1:2 po n.s.n.)
po nadst. prodl.
SKLH Žďár nad Sázavou
4:3 (1:1, 2:2, 1:0 - N 0:1)
HC Tábor
Čtvrtek 21.02.2019, 18:00Extraliga dorostu • Nadstavba D

Ani v nadstavbovém prodloužení se nemuselo dlouho čekat na branku. Bonusový bod navíc pro poražený Tábor vystřelil Jan Nevšímal. (20:18:17)

62:20
    Tábor právě vstřelil branku!
    Autorem branky je JAN NEVŠÍMAL.

60:01
    Začalo nadstavbové prodloužení.

Vítězství ze základní hrací doby si připisují hokejisté ze Žďáru nad Sázavou. Ti dokázal otočit ze stavu 1:3 během druhé poloviny zápasu na 4:3. Obrat pět minut před koncem třetí třetiny dokonal Bačo, jehož branka se ukázala jako vítězná. Následuje nadstavbové prodloužení.

60:00
    Třetí třetina skončila, následovat bude nadstavbové prodloužení.

55:20
    Žďár právě vstřelil branku!
    Domácí se v závěr třetiny ujímají vedení. Autorem branky je ROBERT BAČO. Asistence: Matyáš Staněk a David Polodna.

40:01

Hokejisty ze Žďáru nad Sázavou trápily vlastní fauly. Ve druhé třetině nejprve inkasovali v oslabení tří proti pěti. Na 3:1 zvyšovali hosté z Tábora znovu v přesilové hře. Domácí ale dokázali ještě v prostřední části srovnat. Do závěrečného dějství se tak půjde za nerozhodného stavu 3:3.

40:00

39:45
    Autorem branky je OTAKAR BERAN. Asistence: Robert Bačo.

33:14
    Autorem branky je ROBERT BAČO. Trefuje se v oslabení. Bez asistence.

31:30
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Jakub Doležal.

30:27
    Další přesilovkový zásah. Autorem branky je JAN VAVŘÍK. Asistence: Marek Janda.

29:10
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Adam Svoboda – 2 min.).

24:27
    Autorem branky ve dvojnásobné početní výhodě je MAREK MATAŠOVSKÝ. Asistence: Jan Nevšímal a Marek Janda.

24:08
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Jaroslav Prchlík – 2 min., hrubost).

22:50
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Václav Macek – 2 min., podrážení).

David Soumar

Branky a nahrávky: 6. Procházka (Doležal), 34. Bačo, 40. Beran (Bačo), 56. Bačo (Staněk, Polodna) – 7. Matašovský (Suchan, Janda), 25. Matašovský (Nevšímal, Janda), 31. Vavřík (Janda), 63. Nevšímal

SKLH Žďár nad Sázavou: Prchlík (Čerbák) – Macek, Beran, Pecka, Sochor, Doležal, Pelikán – Procházka, Svoboda, Kotrba, Elis, Polodna, Bačo, P. Doležal, Staněk, J. Doležal.
    HC Tábor: Šmelko (Korytar) – A. Kofroň, Herda, Janda – Nevšímal, A. Kofroň, Cháb, Polák, Matašovský, Vylít, Vavřík, Suchan, Koreš, Vaněk, Kundrát.

Rozhodčí: Antonín – Berger, Zídek