Cardiff – Watford 1:5 (kon.) | West Ham – Fulham 3:1 (kon.)
Cardiff City FC
1:5 (0:1)
Watford FC
Pátek 22.02.2019, 20:45 • Millennium Stadium, Cardiff • Anglická Premier League • 27. kolo

Z mé strany je to už pro tento zápas všechno. Díky za pozornost a hezký zbytek večera. (22:48:10)

Fauly: 10:11

Je konec, Watford zostudil Cardiff na hřišti welšského týmu debaklem 5:1. První poločas byl přitom hodně vyrovnaný a Watford byl jen mírně lepší a vedl jen 1:0 po gólu Gerarda Deulofeua. V prvním poločase se pak odehrál jeden klíčový okamžik, když si rozhodčí East nevšiml jasného penaltového faulu Janmaata na Niasseho. Ve druhém poločase pak hosté definitivně rozhodli o osudu celého zápasu. Krátce po pauze se po dvou hrubých chybách v obraně Cardiffu prosadil Gerard Deulofeu a zaznamenal tak první hattrick Watfordu v éře Premier League. Na čtvrtou branku Deulofeu alespoň přihrál, prosadil se kapitán Troy Deeney. Poté přišla chvíle Cardiffu, který se alespoň jednou dokázal prosadit, po rohovém kopu dotlačil míč do sítě Sol Bamba. Watford ovšem stále ještě neměl dost, z druhé branky se už v nastaveném čase mohl radovat Troy Deeney.

90+4

90+3
    Andre Gray se po svém vystřídání do první šance nedostane, protože byl v ofsajdu.

90+2
    Nastavují se jen tři minuty.
    90+1. Troy DEENEY - 1:5

90+1
    Watford právě vstřelil branku!
    Tak tu máme ještě jednu branku v síti nešťastného Cardiffu. Gray našel ve vápně Hughese, ten se s balónem otočil a pak ho nádherně předložil pro TROYE DEENEYHO, který přidal svůj druhý a celkově už pátý gól Watfordu v tomto zápase. Asistence: Will Hughes.

90
    Hra se teď odehrává převážně ve středu pole a zápas už pomalu směřuje ke svému konci.

89
    Callum Paterson to zkusil z velké dálky, jenže branku Watfordu o pořádný kus minul.

88
    Tentokrát se Watford nakonec k ničemu nebezpečnému nedostal, Cardiff se dokázal ubránit.

87
    Watford se ubránil rohovému kopu zahraného Hoilettem. A už zase mohou spěchat hosté dopředu.
    86. Cleverlx trefil z přímáku tyčku.

86
    Tom Cleverley se z přímého kopu pokusil překvapit Neile Etheridgeho střelou, a to se mu také povedlo. Trefil tyčku!

86
    Střídání v týmu Watford FC: ze hřiště odchází Gerard Deulofeu, přichází Andre Gray.

85
    Žlutou kartu dostává Callum Paterson (Cardiff City FC).

85
    Callum Paterson se dopustil faulu Domingose Quiny a hosté budou mít zajímavou standardní situaci z levé strany.

84
    Domácí to nicméně i dál zkoušejí. Jenže centr Holetta z levé strany nebyl dobrý, takže další šance zmařena.

83
    Uvidíme, co tento gól udělá s hráči Cardiffu, ale na jakýkoliv obrat je už nejspíš příliš pozdě.

Petr Sumbal

Branky: 82. Bamba – 18. Deulofeu (Deeney), 61. Deulofeu (Doucouré), 63. Deulofeu (Capoue), 74. Deeney (Deulofeu), 90+1. Deeney (Hughes)

Karty:   85. Paterson (CDF) – 30. Capoue (WAT), 55. Pereyra (WAT)

Držení míče: 36 % : 64 %.
    Střely na branku: 6:7. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:3. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 10:11.
    Cardiff City FC: Etheridge – Ecuele Manga, Morrison (C), Bamba, J. Bennett – Arter – Paterson, Bacuna, Ralls (67. Mendez-Laing), Josh Murphy (56. Hoilett) – Niasse (71. Zohore).
    Náhradníci: Smithies – Zohore, Reid, Gunnarsson, Cunningham, Mendez-Laing, Hoilett.

Watford FC: Foster – Janmaat, Mariappa, Cathcart, Masina – Doucouré, Capoue (79. Cleverley) – Hughes, Pereyra (71. Quina) – Deulofeu (86. Gray), Deeney (C).
    Náhradníci: Gomes – Britos, Cleverley, Sema, Gray, Quina, Navarro.

Rozhodčí: East – Smart, West