Vladivostok – Chabarovsk 1:0 (kon.) | Kunlun – Barys 2:3 (0:2 po s.n.) | Magnitogorsk – Kazaň 4:0 (kon.)
Čeljabinsk – Petrohrad 1:3 (kon.) | Čerepovec – Spartak Moskva 3:0 (kon.) | Omsk – Novosibirsk 7:3 (kon.)
CSKA Moskva – Riga 3:0 (kon.) | Dynamo Moskva – N.Novgorod 4:1 (kon.) | Jokerit – Minsk 3:5 (kon.)
Soči – HC Slovan 2:0 (kon.) | Viťaz – Jekatěrinburg 1:5 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:3 (0:1, 1:1, 0:1)
SKA Petrohrad
Pátek 22.02.2019, 15:00 • Traktor Arena • KHL

SKA Petrohrad vyhrává tento zápas na půdě Čeljabinsku 3:1. V zápase vedl jako první, domácí pak ve druhé třetině dokázali vyrovnat. Na další dvě přesné trefy ale Traktor odpověď nenalezl. Dva body bere SKA.

Střely 16:39
    Trestné minuty 4:2
    Zblokované střely 4:11 (17:10:26)

59:47 Alexandr BARABANOV - 1:3

59:47
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Hostující celek tento zápas vyhraje 3:1, kotouč do prázdné branky posílá ALEXANDR BARABANOV. Asistence: Patrik Hersley a Sergej Plotnikov.

58:45
    Domácí se usadili v útočném pásmu, kde se pokouší něco vymyslet.

58:22
    Oddechový čas pro domácí.

58:00
    Až nyní se usadil domácí celek v útočném pásmu, kde se snaží něco vymyslet. Hraje bez brankáře.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, hostující celek hraje takticky velmi dobře.

56:10
    Zakázané uvolnění vrací hru před branku SKA. Domácí tak mají možnost se usadit v útočném pásmu.

55:38
    Dostáváme se do finální fáze třetí třetiny, hostující celek se nyní dostal do postavení mimo hru. Buly ve středním pásmu.

54:20
    Komerční přestávka.

53:23
    Další rána od modré čáry, tentokrát znovu dobře zasáhl Vasilij Děmčenko.

53:00
    SKA má závěr zápasu poměrně pod kontrolou, hraje aktivně a pokouší se něco vymyslet v útočném pásmu.

51:50
    Patrik Hersley to zkoušel od modré čáry, před domácí brankou kotouč však nikdo netečoval.

51:19
    Rychlou protiakci SKA vedl Jarno Koskiranta. Jeho ránu drží Vasilij Děmčenko.

51:00
    Nick Bailen pálil od modré čáry, Christian Thomas tečoval před brankou, ale neuspěl.

50:13
    Vasilij Děmčenko přerušuje hru, vyloučený hráč se prakticky vrací do hry. Traktor toto oslabení přečkal.

49:32
    Domácí celek znovu vyhazuje přes všechny čáry. Hostům se tato početní výhoda nedaří.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 27. Bailen (Thomas, Polygalov) – 12. Jakupov (Prochorkin, N. Gusev), 31. N. Gusev (Prochorkin, Barabanov), 60. Barabanov (Hersley, S. Plotnikov)

Traktor Čeljabinsk: Děmčenko (Sudnicin) – N. Chlystov, Bailen, A. Petrov, Karpuchin, Borodkin, Isajev, Želdakov – Thomas, Enlund, Polygalov – Šarov, Glinkin, Kravcov – Rybakov, Kokujov, Peňkovskij – Dugin, Bergström, Gubarev – Šolochov.
    SKA Petrohrad: Hellberg (Šesťorkin) – Hersley, Gavrikov, Rukavišnikov, Rundblad, Zub, A. Bělov, Sjomin – S. Plotnikov, M. Malcev, Kuzmenko – Prochorkin, Barabanov, N. Gusev – Koskiranta, Jakupov, Karpov – Děrgačov, Kablukov, Ivan Morozov – O. Li.

Rozhodčí: Gusev, Beljajev – Kučava, Streltsov

Diváci: 7 500