Arka – Piast Gliwice 1:2 (kon.) | Korona – Pogoň 1:1 (kon.)
Arka Gdynia
1:2 (0:2)
GKS Piast Gliwice
Pátek 22.02.2019, 18:00 • Stadion Miejski, Gdynia • Polská Ekstraklasa • 23. kolo

Gliwice v prvním poločase získali dvoubrankové vedení, v samotném závěru pak domácí celek dokázal snížit. Vyrovnat ale nedokázal. Body tak berou hosté. (20:03:22)

Držení míče: 65 % : 35 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 8:5. Rohy: 2:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 18:18.

90+5

90+4
    Žlutou kartu dostává František Plach (GKS Piast Gliwice).

90+3
    Gliwice hrají aktivně, nedávají domácím možnost něco vymyslet.

90+2
    Hostující celek se snaží držet hru co nejdál od své branky. To se daří.

90+1
    Čtyři minuty se budou nastavovat.

90
    Střídání v týmu Arka Gdynia: ze hřiště odchází Luka Marić, přichází Goran Cvijanovič.

90
    Probíhá poslední minuta hry ve druhém poločase. Uvidíme, kolik minut se bude nastavovat.
    88. Damian Zbozień (ARK) - 1:2

88
    Arka právě vstřelila branku!
    Domácí celek snižuje. Po rohovém kopu výborně hlavičkoval DAMIAN ZBOZIEŃ.

85
    Dva hráči se střetli hlavami. Oba jsou otřesený.

84
    Střídání v týmu GKS Piast Gliwice: ze hřiště odchází Martin Konczkowski, přichází Tomasz Jodłowiec.
    83. Michał Janota (ARK), František Plach (PIA)

83
    Michał Janota (Arka Gdynia) neproměňuje pokutový kop. Michał Janota si vybral stejnou stranu jako brankář, takže hostující František Plach podržel své spoluhráče a kryje míč.
    82.

82
    Michał Janota byl faulovaný, pokutový kop pro domácí.

80
    Dostáváme se do finální fáze hry v tomto zápase, hostující celek vede o dvě branky a má zápas zcela pod kontrolou.