Ústí n/L – Kovo Praha 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Letohrad 2:3 (po pr.) | Most – Karviná 4:3 (po pr.)
Elba DDM Ústí nad Labem
3:0 (2:0, 0:0, 1:0)
TJ Kovo Praha
Sobota 23.02.2019, 11:00 • Stadion mládeže Ústí nad Labem • CROSSDOCK Extraliga • 17. kolo

Ohlasy trenérů:

Jaroslav Pavlík (Elba DDM Ústí nad Labem): "Jednalo se o důležitý zápas, který jsme zvládli s nulou. Hráli jsme dobře od obrany, soupeř nějakou šanci měl, ale jinak si myslím, že vítězství s tím skórem je zasloužené. Jsem rád, že hráči plnili pokyny, které jsme jim před zápasem řekli. Dneska prostě pro nás zasloužené tři body."

Michal Teplý (TJ KOVO Praha): "Soupeř byl horší než my, ale bohužel nám v první třetině dal oba dva góly, klíčové a to rozhodlo celý zápas. To, že hrajeme až druhou a třetí třetinu je málo." (13:09:02)

Máme tu konec dnešního utkání, ve kterém po celý zápas dominoval domácí celek. Ke dvou brankám Smolíka, přidal necelé tři minuty před koncem branku také Jiří Tomáš. Děkuji za pozornost a příště zase někdy na počtenou u CROSSDOCK Extraligy.

Střely celkem: 34:21

44:35
    Čejka našel před brankou Bíma, kterému míček skočil a nezasáhl ho ideálně, takže Laine neměl žádnou práci.

43:51
    Hra se podle očekávání spíše dohrává, jelikož Kovu je jasné, že tento zápas už nijak nezachrání.

42:26
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Tak to byla nádhera v podání Soukupa a Tomáše. Druhý jmenovaný vybojoval míček a utíkali společně dva na jednoho, přihrál na Lukáše Soukupa, který špatnou nahrávku krásně zpracoval a míček vrátil úplně před odkrytou klec na JIŘÍHO TOMÁŠE, který měl snadnou práci – 3:0! Asistence: Lukáš Soukup.

42:12
    Bílomodrý celek stále vyhazuje míček na zakázané uvolnění, domácí hráči nejsou schopni se osvobodit ze svého obraného pásma.

41:20
    Domácí celek je v plném počtu. Čas se Kovu krátí, pokud chtějí s výsledkem něco udělat, měli by zařadit další rychlostní stupeň, hra je z jejich strany taková ospalá.

40:41
    Franěk našel v přesilové hře u tyče Ogurčáka, který krásně vystřelil, ale Banda se stihl přesunout, o chvilku později měl nabito opět Franěk, ale Soukup obětavým zakleknutím míček zastavuje a hra je přerušena, jelikož kapitán domácího celku se nezvedá.

40:00
    Další úspěšný zákrok Bandy, Miroslav Franěk napřáhl nad kruhama, ale Banda krásně míček viděl a vyráží ho tak ramene na topoly.

39:20
    Vyloučení v týmu Elba DDM Ústí nad Labem (Růžička – 2 min., nedovolené bránění).

39:17
    Stupka krásně vybojoval míček od Bydžovského, který upadl, ale jeho střela byla zbytečná, jelikož Růžička netakticky fauloval Nýdla.

38:49
    Hostující celek hraje v plném počtu a na konto ústecké Elby DDM přibyla další neproměněná přesilová hra.

38:15
    Kočka oběhl přes Hakena a zakončil do břicha Bandy, který spadl na záda, ale míček v klidu pokryl pod svým tělem.

38:12
    Domácí tým hraje v plném počtu a nabízí se mu přesilová hra, která bude trvat ještě 37 vteřin.

37:30
    Necelou minutu se bude hrát 4 na 4, než vběhne zpět bývalý reprezentant Langthaler do hry. Hra se přerušuje pro točení, jelikož dnes sluníčko opravdu pálí jen na jednu stranu hřiště.

36:49
    Vyloučení v týmu TJ Kovo Praha (Plecitý – 2 min., vysoká hůl).

36:48
    Bím utíkal v oslabení na Laineho, ale jeho střela neměla razanci. Rozhodčí přerušuje a bude vylučovat hráče Kova.

Jiří Cícha

Hledáme zpravodaje pro tým Elba DDM Ústí nad Labem. Více informací na info@onlajny.com Více informací zde.

Branky a nahrávky: 6. Smolík (Červinka), 9. Smolík (Poláček, Soukup), 43. Tomáš (Soukup)

Elba DDM Ústí nad Labem: Banda (Rechtorik) – Grus, Haken, Kváš, Michajličenko, Poláček, Růžička, Sedláček, Smolík, Švanda, Černý – Bím, Čejka, Červinka, Langthaler, Soukup (C), Tomáš, Vacek, Giesel, Stupka, Čermák
    TJ Kovo Praha: Lain (Majerníček) – Nýdl, Bydžovský, Drak, Plecitý, Kyclt, Zahálka (C) – Ogurčák, Winter, Bureš, Franěk, Kočka, Wurdák, Krištof, Bravenec, Votýpka

Rozhodčí: Radek Koskuba, Radek Šulo