Poruba 2011 – Motor ČB 3:4 (kon.) | Ústí n/L – Havířov 5:4 (po pr.) | Benátky n/J – Slavia 3:5 (kon.)
Frýdek-M. – Prostějov 4:1 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 14:0 (kon.) | Vsetín – Přerov 4:2 (kon.)
Třebíč – Kladno 5:3 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
5:4 (0:3, 3:1, 1:0 - 1:0)
AZ Havířov
Sobota 23.02.2019, 16:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 59. kolo
    62:52 Petr CHLÁN - 5:4

62:52
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    PETR CHLÁN se uvolnil a kličkou obehrál Bláhu. Slovan díky němu tedy slaví vítězství v prodloužení!
    51:18 Petr CHLÁN - 4:4

51:18
    Po několika pokusech které Bláha v kryl se k puku dostal PETR Chlán, který vyrovnává na 4:4. Asistence: Kryštof Ouřada a Martin Zdvořáček.
    37:10 Václav KRLIŠ - 3:4

37:10
    Tak druhá třetina je opravdu gólová. Na 3:4 snižuje VÁCLAV KRLIŠ. Asistence: Martin Šťovíček a Petr Chlán.
    34:15 Jan BAMBULA - 2:4

34:15
    Havířov právě vstřelil branku!
    Pro divácké oko byla tato necelá minuta opravdu záživná. Trio rychlých gólů za sebou zakončil JAN BAMBULA. Asistence: Jakub Kotala.
    33:58 Martin ŠŤOVÍČEK - 2:3

33:58
    MARTIN ŠŤOVÍČEK se nezastavuje a hned se prosazuje i podruhé. Slovan už je od Havířova jen o gól. Asistence: Václav Krliš.
    33:26 Martin ŠŤOVÍČEK - 1:3

33:26
    Slovan se dostal do přečíslení 2 na 1. Roubík nahrál na MARTINA ŠŤOVÍČKA a ten zakončil do pravého dolního rohu. Asistence: Jaroslav Roubík.
    16:39 Lukáš BEDNÁŘ - 0:3

16:39
    Druhá přesilovka dnešního utkání se však Havířovu už podařila využít. LUKÁŠ BEDNÁŘ si připisuje již dnešní druhý zásah do černého. Asistence: Radek Veselý a Jakub Kotala.
    10:04 Filip SEMAN - 0:2

10:04
    K odraženému puku před prázdnou brankou se dostal FILIP SEMAN, který už jen doťukl puk. Havířov jde do dvoubrankového vedení. Asistence: Ondřej Procházka a Antonín Bořuta.
    07:56 Lukáš BEDNÁŘ - 0:1

07:56
    Po rychlé protiakci protlačil LUKÁŠ BEDNÁŘ puk mezi Volkeho betony a Havířov jde do vedení. Asistence: Alex Rašner a Ondřej Procházka.

Tomáš Suchánek

Jakub Kohout

Branky a nahrávky: 34. Šťovíček (Roubík), 34. Šťovíček (Krliš), 38. Krliš (Šťovíček, Chlán), 52. Chlán (Ouřada, M. Zdvořáček), 63. Chlán – 8. L. Bednář (Rašner, O. Procházka), 11. F. Seman (O. Procházka, Bořuta), 17. L. Bednář (R. Veselý, Kotala), 35. Bambula (Kotala)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Stezka) – M. Zdvořáček, Hes, Štochl, Seemann, D. Málek, Mert – Schwamberger, Ouřada, Krliš – Čermák, Grim, Šťovíček – Planý, T. Jandus, Ma. Svoboda – Roubík, Gottfried, Chlán.
    AZ Havířov: Bláha (Matoušek) – Rašner, Chroboček, Matai, Bořuta, Mrowiec, Dudek, Staněk – Maruna, Rehuš, Haas – F. Seman, R. Veselý, Kotala – O. Procházka, Gřeš, Pořízek – L. Bednář, Kurovský, Bambula.

Rozhodčí: Radek Wagner, Tomáš Luczków – Ondřej Doležal, Lukáš Podrazil