Královo Pole – Dukla 23:29 (kon.) | Zubří – Karviná 29:34 (kon.) | Kopřivnice – Hranice 40:29 (kon.)
KH ISMM Kopřivnice
40:29 (17:15)
TJ Cement Hranice
Sobota 23.02.2019, 18:00Chance Extraliga mužů • 19. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u dalšího sledování onlajn přenosů. (19:36:38)

Ve druhé půli rozpoutaly neskutečnou přestřelku, která vyvrcholila ve vstřelenou čtyřicítku domácího celku. Po ukončení přelévání skórujících týmů Kopřivnice dokázala udělat kratičkou šňůru, díky které si zajistil rozhodující náskok, který poté pouze navyšoval. Kopřivnice nakonec v nervózním a vyhroceném utkání přejela Hranice 40:29.

Konec zápasu. (40:29)

60
    Jsou to domácí, kdo se dočkal kulatého skóre. (40:29)

60
    Domácí přidávají další branku. Teď je jen otázka, kdo dá první 30 nebo 40. (39:29)

59
    Domácí brankář nyní inkasoval branku střelou mezi nohy. (38:29)
    58
    Jan Hanus přidává další branku z křídla. Domácí tak vedou již o 10 branek. (38:28)
    57
    Bukovský přidává další branku. O vítězi utkání je zřejmě rozhodnuto. (37:28)

56
    Kopřivnice zahrála domluvený signál při oddechovém čase a skóruje. (36:28)

55
    Oddechový čas pro domácí. (35:28)
    54
    Po menší odmlce se za domácí trefuje Patrik Fulnek. (35:28)

53
    Domácí přidávají v přesilovce ještě jeden gól. (34:28)
    52
    Přesilovku ihned využívá, kdo jiný než, Martin Střelec. (33:28)

52
    Zápas začíná být vyostřený a Pernička si půjde za svůj zákrok sednout na 2 minuty. (32:28)

51
    Hráči Hranic snižují na rozdíl 5 branek. (32:28)
    50
    Střelec navyšuje z křídla vedení svého týmu. (32:27)

49
    Hranice snižují ještě v téže minutě. (31:27)
    49
    k ihned reaguje gólem.Petříj (31:26)
    49
    Mičkal využil otevřeného prostoru na brankovišti a střílí z něj branku. (30:26)

Otto Slabý

KH ISMM Kopřivnice: Žingor, Chalupa – Krpelík, R. Brůna, Střelec, Karban, Rachač, Veřmiřovský, D. Zima, Jan Gřes, Čadra, Mička, Petřík, Holbein, Unger, Hardt, Fulnek, Antes, Jonák, Filouš, Očkovič, Mráz, Ripper, Hanus, Bukovský.
    TJ Cement Hranice: Magrla, Klement, P. Kleisl, Vydra, Kučerka – Menšík, Magrla, Brož, Padalík, T. Mlotek, Bechný, Andrš, Hub, J. Mičola, Tůma, Indrák, Mičkal, Kozlovský, Holiš, Pernička, Švébiš.