St. Louis – Boston 2:1 (2:1 po s.n.) | Dallas – Carolina 0:3 (kon.) | Columbus – San Jose 4:0 (kon.)
Florida – Los Angeles 6:1 (kon.) | Nashville – Colorado 0:5 (kon.) | Toronto – Montreal 6:3 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 4:3 (po pr.) | Vancouver – NY Islanders 0:4 (kon.) | Edmonton – Anaheim 2:1 (kon.)
Washington – NY Rangers 6:5 (po pr.) | Chicago – Dallas 3:4 (kon.) | Detroit – San Jose 3:5 (kon.)
Philadelphia Flyers
4:3 (1:1, 0:1, 2:1 - 1:0)
Pittsburgh Penguins
Neděle 24.02.2019, 02:15 • Lincoln Financial Field (Philadelphia) • NHL

Ode mne to je pro tento zápas již vše, přeji Vám příjemný zbytek víkendu a u dalších textových přenosů nejen z NHL se budu těšit na počtenou. (05:15:42)

Hity: 30 – 35

Máme tu konec dnešího zápasu pod širým nebem. Philadelphia hlavně díky Jakubu Voráčkovi dokázala vybojoval dva body a zkomplikovat tak Tučňákům boj o play off. Hosté vedli v zápase o dvě branky, ale nakonec berou pouze jediný bod a ještě v průběhu první třetiny přišli o dva klíčové obrance Dumoulina a Letanga. Za domácí dnes skórovali COUTURIER, VAN RIEMSDYK, VORÁČEK a GIROUX. Elliotta prostřelili CROSBY, SCHULTZ a MALKIN.

61:59 Claude GIROUX - 4:3

61:59
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Domácí nakonec rozhodují v prodloužení. Murrayho prostřelil z mezikruží mezi betony CLAUDE GIROUX. Asistence: Nolan Patrick, Travis Sanheim.

61:24
    Konecny z levé strany neprostřelil Murrayho, ten výborně zasáhl betonem.

60:48
    Malkin přetlačil Voráčka a málem rozhodl prodloužení.

60:22
    Guentzel z pravé strany těsně minul branku.

60:01
    Buly pro Penguins.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 05:03.

Základní hrací doba nerozhodla, musíme jít tedy do prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00
    59:40 Jakub VORÁČEK - 3:3

59:40
    Máme srovnáno. JAKUB VORÁČEK překvapil Murryaho střelou od levého mantinelu z nulového úhlu. Asistence: Sean Couturier.

Jan Přikryl

Branky a nahrávky: 13. Couturier (Lindblom, Voráček), 57. J. van Riemsdyk (Voráček, Giroux), 60. Voráček (Couturier), 62. Giroux (Patrick, Sanheim) – 8. Crosby (Letang), 31. J. Schultz (Crosby, Hörnqvist), 47. Malkin (Kessel, Aston-Reese)

Philadelphia Flyers: Elliott (Talbot) – Provorov, Sanheim, MacDonald (A), Gostisbehere, Hägg, P. Myers – Giroux (C), Patrick, Konecny – Lindblom, Couturier, Voráček – M. Raffl, Laughton, Simmonds (A) – J. van Riemsdyk, Varone, Ju. Bailey.
    Pittsburgh Penguins: M. Murray (DeSmith) – Dumoulin, Letang (A), J. Johnson, J. Schultz, M. Pettersson, Ruhwedel – Guentzel, Crosby (C), Rust – Aston-Reese, Malkin (A), Kessel – McCann, Bjugstad, Hörnqvist – Pearson, Cullen, G. Wilson.

Rozhodčí: O'Halloran D., Hebert J. – Knorr T., Shewchyk M.

Diváci: 69.620