Slavia – Teplice 3:2 (kon.) | Sparta – Liberec 3:0 (kon.)
SK Slavia Praha
3:2 (2:1)
FK Teplice
Pondělí 25.02.2019, 11:00 • Eden Aréna, Praha-Vršovice • Juniorská liga – Čechy • 19. kolo

A to je pro dnešek vše. Děkuji Vám, že jste sledovali dnešní utkání Juniorské ligy u nás na onlajnech a udalších sportovních přenosů na viděnou! (12:49:28)

90+3

90+2
    Skvělou přihrávku přebral útočník domácích a dostal se až k zakončení a vstřeluje gól! Nakonec je pískán ofsajd a branka tak neplatí.

90+2
    A další střídání provádí Slavia.

90+1
    Rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90
    V 90. minutě Slavia ještě provádí taktické střídání a bere Teplicím cenné sekundy.

89
    Slavie se chystá vhodit míč do hry na půlící čáře.

88
    Po odrazu z jednoho hráčů hostů si domácí roh zopakují.

87
    Rohový kop pro domácí tým.

85
    Teplice posílají centr do vápna, bohužel pro ně nachází jen obránce Slavie.

81
    Zbývá necelých 10 minut řádné hrací doby a stav utkání je stále 3:2 pro domácí celek. Uvidíme, zda se někomu ještě podaří vstřelit gól.

80
    K centru nejlépe vyskočil domácí hráč a vyslal prudkou hlavičku na brankáře Plackého. Ten míč perfektně vychytal. Uvidíme další roh domácích.

79
    Střílený centr domácích pouze proletěl malým vápnem. Nakonec však z toho bude rozový kop pro Slavii.

78
    Přímý kop pár mětrů před šestnáctkou rozehrávají Teplice.

77
    Velmi pěknou kombinaci převáděli hosté na úrovni velkého vápna, kterou nakonec překazila nepřesná přihrávka. Vhazovat budou domácí.

75
    Co se týče statistik tohoto zápasu, Teplice „vedou“ na rohy 4:3 a nebyla prozatím udělena ani jedna žlutá karta.

74
    Po odrazu jednoho ze Slavistů uvidíme ještě jeden rohový kop Teplic.

72
    Ihned po rozehrávce se dostaly Teplice k zakončení a střela to nebyla vůbec špatná! Brankář Kuciak měl co dělat, aby vytěsnil střelu alespoň na rohový kop.

Petr Janoš

Branky: 25. Rondić, 33. Trapanovski, 71. Vaněk – 4. Ondrášek, 65. Radosta (pen.)

SK Slavia Praha: Kuciak – Drozda (C), Alvir, Podrazký, Hönig, Vlček, Janoušek, Šilhan, Rondić, Trapanovski, Vaněk
    Náhradníci: Radimský – Mach, Petrák, Azilinon, Sintean, Nabiyev, Fukala

FK Teplice: Placký – Moncevičs, Válek, Radosta, Kuchař, Vobecký, Vepřovský, Ondrášek, Švejda (C), Kormunda, Knapík
    Náhradníci: Košťál – Kafka, Jelínek, Džuban

Rozhodčí: Rejžek – Šimáček, Vitner