Anderlecht – Club Brugge 2:2 (kon.) | Genk – Antverpy 0:0 (kon.) | Sint-Truiden – Charleroi 3:1 (kon.)
Sint-Truiden VV
3:1 (2:1)
Sporting Charleroi
Neděle 24.02.2019, 20:00 • Stayen, Sint-Truiden • Belgická liga • 27. kolo

I druhý poločas je u konce. V něm nenavázali hosté na svou hru z prvního poločasu a domácí celek měl dobrý vstup do toho druhého. Avšak své šance nevyužil. Posléze se hosté přece jen dostávali více do hry, ale k jejich smůle potřetí inkasovali. Od té doby jsme mohli vidět spíše hru uprostřed hřiště a ojedinělé útočné akce, které byly – zvláště od domácích i nebezpečnějšího charakteru. S konstatováním, že domácí zvítězili 3:1 se s Vámi loučím. (21:50:34)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:6. Rohy: 4:8.

90+3

90+2
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Yohan Boli, přichází Mamadou Sylla.

90+2
    Hráč domácích běžel s míčem a už se chystal něco provést. Nakonec upadl na trávník před šestnáctkou. Rozhodčí byl hodně blízko a nepíská.

90
    Jsou nastaveny dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

90
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jordan Botaka, přichází Jorge Teixeira.

89
    Přijde mně, jakoby už to hosté zabalili a není od nich vidět žádná souvislejší snaha o útočení v závěrečných minutách hry.

87
    Truiden úspěšně na hranici pokutového území zastavují útok svého soupeře.

87
    Hraje se na polovině hřiště a o vítězi dnešního utkání je již s největší pravděpodobností rozhodnuto.

85
    Kenny Steppe ukázal zákrok v pravou chvíli! Po centru před ním hlavičkoval hráč hostí a Stepp efektivně zasáhl a chytil míč. Avšak nejspíše by se jednalo o ofsajdové postavení.

83
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Ali Gholizadeh, přichází David Henen.

83
    Rychlý brejk domácích po pravé straně, který sliboval další branku. Nicméně přihrávka šla na paty nabíhajícího hráče a míč jen proletěl přes pokutové území.

82
    Hráč hostujícího celku nedokázal zpracovat přihrávku a nakonec musel přijít až k brankáři a donutit jej vzít míč do svých rukavic. Domácí započali se zdržovací taktikou.

79
    Hosté rychlé rozehrávají a ví, že se jim krátí čas. Nicméně dát alespoň dvě branky? No, to budou mít hodně těžké.

78
    Na druhé straně taktéž zakončení, které bylo rozhodně lepší a míč jde mimo levou tyč.

77
    Nepovedené útočné snažení Truidenu a následuje odkop od branky hostí.

76
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Dajči Kamada, přichází Alexandre De Bruyn.

76
    K té se dostali až hostě a hráč upadá v pokutovém území a opět spílá rozhodčímu, že tohle byl penaltový zákrok. No, hosté si chtějí mermomocí asi kopnout pokutový kop.