Tondela – Porto 0:3 (kon.) | Feirense – Moreirense 1:3 (kon.) | Portimonense – Aves 1:1 (kon.)
Setúbal – Guimarães 1:1 (kon.)
CD Feirense
1:3 (0:2)
Moreirense FC
Sobota 23.02.2019, 16:30 • Estádio Marcolino Castro, Santa Maria de Feira • Portugalská Primeira Liga • 23. kolo

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:4. Rohy: 5:5. Ofsajdy: 9:2. Fauly: 23:16. (18:25:50)

Moreirense splnilo roli favorita, když v prvních minutách obou poločasů udeřil záložník Chiquinho. Trefil se po samostatné akci a po přestávce pak potrestal chybu domácího brankáře. Mezitím ještě gólem do šatny zvyšoval Arsénio Nunes na 0:2.
    Poslednímu mužstvu ligy se po standardce podařilo Briseňovou hlavičkou snížit, kromě toho ve druhém poločase trefili tyč, břevno a tři (!) góly jim rozhodčí neuznali pro těsné ofsajdy. Jeden z toho byl odvolán dokonce až dodatečně.
    Modří si tedy vybrali vrchovatou porci smůly a nad jejich účinkováním v nejvyšší soutěži se pomalu začínají zavírat vody.

90+4

90+4
    Dnešní utkání sleduje 3241 diváků.

90+4
    Žlutou kartu dostává Tiago Gomes (CD Feirense).

90+3
    Jhonatan s jistotou chytá Kucovu slabou střelu po zemi z levého křídla.

90+1
    Rohový kop nevyužilo v prvních vteřinách nastavení Moreirense.

90+1
    Zápas bude nastaven o 4 minuty.
    90. Tiago Silva otřásl břevnem

90
    V závěru zápasu přichází paráda v podání modrých. Úchvatná rána Tiaga Silvy z 30 metrů otřásla břevnem. Na efekt hezké, jenže přínos opět žádný.

88
    Bilel Aouacheria ztratil míč v souboji na zemi s Gomesem, tak ho zezadu vzal přes kotníky. Jenže sotva domácí rozehrávají, fauluje Crivellaro a míč se vrací zelenobílým.

87
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází David Texeira, přichází Anderson Miguel da Silva "Nenê".

87
    Feirense drží míč, jenže nedokáže nic vymyslet a tak následuje malá domů z půlky. Diváci pískají...

86
    K zemi letí Bruno Silva, poslední celek portugalské ligy má na kontě již 21 faulů a 9 ofsajdů.

85
    Po přetaženém centru kapitána Tiaga Silvy se domácí provinili faulem, z tohoto mráčku také nezaprší.

84
    Pátý roh pro Feirense, pro změnu z levého křídla.

82
    Crivellaro našel centrem z rohu Antonia Briseňa, který hlavičkoval zblízka vysoko nad břevno.