Marítimo – Sporting 0:0 (kon.) | Benfica – Chaves 4:0 (kon.)
CS Marítimo
0:0 (0:0)
Sporting Lisabon
Pondělí 25.02.2019, 20:00 • Estádio dos Barreiros, Funchal (kapacita: 8.992 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 23. kolo

Tohle je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost. (22:01:29)

Je dobojováno! Po heroickém výkonu hlavně v obranné fázi si po dnešním utkání připisuje do tabulky nesmírně cenný bod za remízu 0:0 Marítimo. Hosté si vylámali zuby na neskutečně chytajícím Charlesovi, jenž dnes může být na sebe po právu hrdý, byl to jednoznačně jeho zápas.

Držení míče: 27 % : 73 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 3:6. Rohy: 1:7. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 17:12.

90+6

90+6
    Domácí trenér byl vykázán na tribunu!

90+4
    Žlutou kartu dostává Marcos Acuňa (Sporting Lisabon).
    90+3. Červená karta po 2. žluté

90+3
    Tohle bylo naprosto zbytečné. Coates zezadu zajel do Charlese a obdržel druhou žlutou, na hrací ploše tedy vydržel jen něco málo přes dvacet minut.

90+3
    Píská se útočný faul, o který se postaral Raphinha.

90+2
    Raphinha z ostrého úhlu hlavičkoval jen do rukou brankáře soupeře. Ten neměl míč zrovna pod kontrolou, a tak mu vypomohl obránce Marítima, jenž poslal kulatý nesmysl až na polovinu hřiště.

90+1
    Nad rámec základní hrací doby se budou v druhém poločase nastavovat dvě minuty.

90
    Střela, kterou zpoza vápna vyslal Bruno Fernandes, zhruba o metr a půl minula domácí svatyni.

88
    S centrem na zadní tyč si poradil Grolli, načež se zmocnil míče jeho spoluhráč a odkopl míč nejdál jak jen umí.
    86. Další dobrá příležitost pro hosty

86
    Další dobrá příležitost pro hosty. A i v tomto případě byl hlavní překážkou Charles, kterému mohou na Madeiře po dnešním zápase stavět sochu.

85
    Charles má energie na rozdávání. Před malou chvílí vyběhl několik metrů za šestnáctku jen proto, aby odkopl míč na tribunu.

84
    Hosté začínají být pořádně nervózní. Zkoušejí to ze všech pozic a zatím rozhodně úspěšní nejsou.

82
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Wendel, přichází Luiz Phellype.