Žďár n/S – David Servis 4:2 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 13:3 (kon.) | Havlíčkův Brod – Písek 7:1 (kon.)
Orlová – Kopřivnice 3:4 (kon.) | SHK Hodonín – Šumperk 5:3 (kon.) | Opava – Val. Meziříčí 6:5 (2:1 po s.n.)
BK Havlíčkův Brod
7:1 (2:0, 3:0, 2:1)
IHC Králové Písek
Středa 27.02.2019, 18:00 • Zimní stadion Kotlina, Havlíčkův Brod • 2. liga - Jih a Východ (ČR) • 42. kolo

55:59
    Písek právě vstřelil branku!
    Písek dává branku, kterou zkazil domácímu brankáři čisté konto! JAKUB VOLF si sjel na pravý kruh a střelou do levého rohu nedal Novákovi šanci!

55:00
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Bruslaři využívají početní výhodu! David Kozlík stál před brankou, kotouč posunul na pravou stranu, kde stál JAN MILFAIT, který poslal puk do odkryté klece! Asistence: David Kozlík, Patrik Přidal.

50:40
    Obrovský náskok si vytvořila domácí družina! Luboš Voříšek zachytil přihrávku soupeře a poslal puk na pravý kruh JAKUBU MATUŠÍKOVI, který z první propálil brankáře! Asistence: Luboš Voříšek.

38:40
    Havlíčkobrodští si berou náskok o pět branek! Tomáš Semrád přihrál mezi kruhy na DAVIDA MICHÁLKA, který poslal puk mezi betony brankáře! Asistence: Tomáš Semrád, Miroslav Třetina.

32:14
    Bruslaři přidávají čtvrtou branku do své sbírky! Patrik Přidal společně s MIROSLAVEM TŘETINOU přečíslili hostující obranu. Přidal zavezl puk do pásma, přihrál na druhého jmenovaného, který nadvakrát překonal Kříže! Asistence: Patrik Přidal, Tomáš Semrád.

21:43
    Bruslaři jdou do tříbrankového vedení, které jen tak lehce neztratí! Luboši Voříškovi sjel puk z hole, když se chystal ke střele, kotouče se zmocnil Jan Milfait, jenž objel branku a poslal puk na JAKUBA MATUŠÍKA, který poslal puk přímo k pravé tyči! Asistence: Jan Milfait, Luboš Voříšek

15:22
    Havlíčkobrodští jdou před koncem třetiny do dvoubrankového vedení! Jakub Matušík poslal od pravého mantinelu zadovku na Jana Milfaita, který hned předložil puk LUBOŠI VOŘÍŠKOVI, jenž z první prostřelil Kříže! Asistence: Jan Milfait, Jakub Matušík.

07:20
    Bruslaři rychle využívají přesilovou hru a jdou do vedení! Luboš Voříšek vyhrál vhazování na Kryštofa Kulhánka, jenž vrátil puk Voříškovi, ten poslal puk na modrou čáru, kde stál TOMÁŠ SEMRÁD, jenž vystřelil zápěstím k pravé tyči! Asistence: Luboš Voříšek, Kryštof Kulhánek

Štěpán Ondráček

Dominik Adam

Branky a nahrávky: 8. Semrád (Voříšek, Kulhánek), 16. Voříšek (Milfait, Matušík), 22. Matušík (Milfait, Voříšek), 33. Třetina (Přidal, Semrád), 39. Michálek (Semrád, Třetina), 51. Matušík (Voříšek), 55. Milfait (Kozlík, Přidal) – 56. Volf

BK Havlíčkův Brod: Č. Novák (Marek) – Nepokoj, Semrád, Kulhánek, Vala, Kopic, Šmíd – Přidal, Třetina (C), Michálek – Matušík, Milfait (A), Voříšek (A) – Kozlík, Cachnín, Ludvík – Petržilka
    IHC Králové Písek: Kříž (Hauser) – Tura, Hora, Parýzek (C), Tintěra, Červinský, Bílek, Houdek, Hanus, Pelant – Hučko, Šuhaj, Sýbek, Rod, Polata, Koupal, Volf, Marcilis, Strnad, A. Novák

Rozhodčí: Michal Antonín – Jan Vašíček, Henrich Král'