Olympik Mělník – Chrudim 1:6 (kon.) | FTZS Liberec – Interobal Plzeň 2:10 (kon.) | Svarog Teplice – VŠB-TU Ostrava 19:2 (kon.)
FTZS Liberec
2:10 (0:5)
SK Interobal Plzeň
Pátek 01.03.2019, 20:30 • VC Dukla Liberec • 1. Futsal liga • 18. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:30.

-1
    Dobrý večer, vítáme Vás u on-line přenosu z 18. kola VARTA futsal ligy, kde se utkají domácí FTZS Liberec a Interobal Plzeň.

FTZS Liberec: Garčár, Dlask – Bína, Baláž, Henzl, Rašín, Kazda, Benek, Kaiser, Rumler

SK Interobal Plzeň: Luhový, Němec – Rešetár, Buchta, Slavík, Sláma, Turek, Havel, Sklenář, Kovács, Holý, Mižár, Křemen, Künstner

Rozhodčí: Lafek – Černý, Nagy.

1

1
    Plzeň předvedla první útok, nicméně nijak vážnějíi neohrozila branku domácích.

2
    Na hřišti dochází k prvnímu střídání domácí čtyřky.

3
    Řešetár po průběhu po levém křídle posílal míč do prostoru před brankou, kde se ale nikdo z jeho nahrávky neujal.

3
    Plzeňští již vyslali na soupeřovu branku několik střel, nicméně všechny skončili v ochranné síti.

4
    Hosté viditelně dominují v držení míče.

4
    Dalším nebezpečnějším pokusem ohrozili Plzeňští branku Liberce, střela v blízkosti branky z ostrého úhlu ovšem nenašla cestu mezi 3 tyče.

5
    Před brankářem Garčárem se Plzeňský útočník pokusil o dorážku, nicméně zdatným zákrokem liberecký brankár zlikvidoval nebezpečí.

6
    Ruhler se pokusil o rychlý protiútok, nicméně jeho střela branku minula.

6
    Liberečtí mají rohový kop.

7
    Domácí v obranné polovině faulovali, následuje volný kop hostů.

7
    Interobal Plzeň právě vstřelil branku!
    Trefou z přímého kopu k tyči se trefil MICHAL KOVÁCS.

8
    Po rohovém kopu tvrdou ranou mířil Rešetár, následovalo několik dalších pokusů, které ovšem pokryl Garčár.

9
    Plzeň pokračuje v nátlaku, ale většina pokusů je buď zablokována obranou, nebo pokryta brankářem.

10
    Liberečtí se pokusili o únik, vytěžili pouze outový kop.

11
    Protečovaná střela Plzně se otřela o tyč.

11
    Útok Liberce Plzeň odvrátila a nebezpečným únikem ohrozila Libereckou branku.

12
    Liberec v útočné polovině fauloval, rozhodčí hráče napomenul.

13
    Pokus Plzně z třetiny hřiště skončil těsně vedle branky.

14
    Liberec se pokusil usadit na útočné polovině, míč ale soupeři sebral Rešetár.

15
    Lehce přizvednutý míč od Tomáše Buchty dorazil hlavou do brány ZDENĚK SLÁMA.

15
    Oddechový čas pro hosty.

15
    Hosté po 3. faulu domácích mají volný kop, neuspěli.

16
    Náskok Interobalu zvýšil TOMÁŠ BUCHTA.

16
    Míč odražený od Garčára dorazil do Branky TOMÁŠ BUCHTA.

17
    Liberec se po delší době pokusil o útok.

17
    Střelu Kovácse vyrazil liberecký gólman.

18
    První vážná šance Liberce, Benek ovšem minul.

18
    Z náhravky hlavou od Michala Kovácse střílel LUKÁŠ REŠETÁR.

19
    Hra se většinu času pohybuje na liberecké polovině.

19
    Liberečtí se ve třech dostali do útoku, nahrávka vzduchem skončila v outu.

20
    12 sekund před koncem střílel Rumler, plzeňskou kasu netrefil.

20

Tento poločas s přehledem ovládli hosté, dominují v držení míče, drží hru na útočné polovině a šance Liberce s úspěchem blokovali.

21

21
    Krátce po rozehře vytěžila Plzeň rohový kop.

22
    Interobal začal druhý poločas útočně, zatím nepustil liberecké z jejich poloviny.

23
    Unik Liberce skončil nepovedenou nahrávkou přímo před plzeňskou bránou.

23
    Liberečtí podnikají výpravy do útočné poloviny, několik zajímavých pokusů zablokoval plzeňský gólman.

24
    Interobal opět několika pokusy prověřil Garčára.

24
    Plzeňští navyšují náskok na 6 gólů.

25
    Plzeň pokračuje v nátlaku, nicméně vědoma si svého náskoku, nepouští se do většího rizika.

26
    Sedmý gól vstřelil ZDENĚK SLÁMA.

28
    Po krátké nahrávce od spoluhráče se trefil VOJTĚCH TUREK.

29
    MICHAL HOLÝ se trefil tvrdou ranou přímo k tyči. Asistoval mu Kovács.

31
    Liberec je pod značným tlakem a jeho pokusy o protiútok se ani nedočkají zakončení.

32
    Velmi nadějnou kombinaci Liberce zmařil plzeňský brankář.

32
    Na straně domacích dochází ke střídání gólmanů, svůj druhý start ve VARTA futsal lize si připisuje osmnáctiletý Jakub DLASK.

33
    Po 2. akumulovaném faulu domácích vytěžili hosté opět volný kop.

34
    Liberec právě vstřelil branku!
    v úniku 2 na 0 snižuje ALEŠ BENEK po nahrávce Filipa Henzla.

35
    velmi podobná situace, po která zakončil MATYÁŠ KAZDA, asistence Baláž.

36
    Liberec opět pohrozil nebezpečným útokem.

37
    Interobal má další volný kop z prostoru přímo před bránou.

37
    VÁCLAV SKLENÁŘ po střele Turka navýšil na 2:10

39
    Liberec kvůli špatné rozehrávce musel čelit několika nepříjemným pokusům.

40
    Liberec v posledních chvílích zazvonil na všechny tři tyče branky hostí.

Utkání 18. kola mezi FTZS Liberec a Interobalem Plzeň právě skončilo, finální stav 2:10. V celém zápasu dominovali plzeňští, v poslední čtvrtině zápasu se domácí zmátořili a předvedli několik velmi zajímavých šancí i s gólovými zakončeními. Liberci se po posledním domácím zápase základní hrací části vzdaluje vidina play-off, zatímco Plzeň získala důležité 3 body a upevňuje si svojí pozici na postupových příčkách. (21:59:23)

Jakub Dlask

Branky: 34. Benek (Henzl), 35. Kazda (Baláž) – 7. Kovács, 15. Sláma, 16. Buchta, 16. Buchta, 18. Rešetár (Kovács), 24. -, 26. Sláma, 28. Turek, 29. Holý (Kovács), 37. Sklenář

Rozhodčí: Lafek – Černý, Nagy