Ufa – Magnitogorsk 5:1 (kon.) | Kazaň – Omsk 1:4 (kon.) | Dynamo Moskva – Jokerit 2:3 (po pr.)

Jiří Sekáč (KZN) 0+0, 1 střela, čas na ledě 17:25

Podle předpokladů vyhrává tento zápas hostující celek, díky čemuž se Omsk dostává v této sérii do vedení 3:0. Domácí se sice prosadili jako první, ale pak už přesně pálili jen hosté.

59:45
    Zakázané uvolnění se nepíská, domácí musí hrát od své branky.

59:23
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:00
    Puk mají pod kontrolou hostující hokejisté.

58:30
    Andrej Markov rozehrává od své branky, puk přenechává spoluhráči.

58:04
    Utkání se už v poklidném tempu dohrává, mnoho šancí k vidění není. Domácí fanoušci jsou smutní, Kazaň míří za třetí porážkou v sérii.

57:39
    Přes šest minut nebyla přerušená hra, nyní už se tak stalo. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Komerční přestávka,

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:40
    Cody Franson vybojoval kotouč v útočném pásmu.

56:27
    Mnoho šancí k vidění momentálně není.

55:01
    Dostáváme se do finální fáze hry ve třetí třetině.

54:25
    Sledujeme pasáž hry, kdy jsou domácí hokejisté nastěhovaní před brankou, zatím ale mají problémy s přesností střelby.

54:07
    Andrej Markov se chtěl dostat do útočného pásma a rozehrávat od modré čáry, ale o puk rychle přišel.

53:16
    Omsk hraje aktivně drží hru sice ve svém pásmu, ale má jej pod kontrolou.

53:02
    Mnoho šancí momentálně k vidění není.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 16. Klinkhammer (M. Gluchov) – 20. Zernov (Jemelin, Stålberg), 36. Zernov (Beck), 42. K. Semjonov (I. Michejev), 47. Košelev (K. Semjonov)

Ak Bars Kazaň: Podjapolskij (Šaryčenkov) – Pedan, Postma, Jarullin, Markov, Judin, Abrosimov – Sekáč, Azevedo, Lander – Lukojanov, Osnovin, Zaripov – A. Potapov, Galijev, Tkačov – M. Gluchov, Voronkov, An. Popov – Klinkhammer.
    Avangard Omsk: Bobkov (Nalimov) – J. Medveděv, Franson, Jemelin, Pokka, Čudinov, Bondarev, Pivcakin, Jaremčuk – Šumakov, Košelev, K. Semjonov – Širokov, Zernov, I. Michejev – Fisenko, Manukjan, Stas – Stålberg, Desharnais, Beck.

Rozhodčí: Gašilov, Gofman – Šalagin, Šišlo