2:0 (1:0)
Adelaide United
Pátek 01.03.2019, 09:50Australská A-League • 21. kolo
    Domácí fanoušci slavili druhou branku.

Domácí celek vyhrává tento dramatický zápas, který vyšperkovali fanoušci skvělou atmosférou 2:0. V prvním poločase po krásné akci trefil Ghoochannejhad. Ve čtvrté minutě nastaví pak zpečetil výhru domácích Devlin. (11:54:54)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 0:4. Rohy: 3:5. Ofsajdy: 0:0. Fauly: 14:9.

90+7
    90+4. Cameron DEVLIN - 2:0

90+4
    Sydney právě vstřelilo branku!
    První branku v této soutěži dává CAMERON DEVLIN. Využil skvělou přihrávku od spoluhráče a prostřelil brankáře soupeře. Domácí podtrhují své vedení.

90+1
    Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Adam Le Fondre, přichází Aaron Calver.

90+1
    Pět minut se bude nastavovat.

88
    Šanci si ale vypracoval hostující celk. George Blackwood dostal míč do předbrankového prostoru, odkud vypálil. Jeho ránu kryje domácí Andrew Redmayne.

88
    Domácí celek se pokouší vstřelil druhou branku v tomto zápase.

87
    Louis D'Arrigo dostává první příležitost v týmu.

87
    Střídání v týmu Adelaide United: ze hřiště odchází Ryan Strain, přichází Louis D'Arrigo.

86
    Milos Ninkovic se dopustil útočného faulu na hranici karty. Sudí ale nechává tento moment bez potrestání.

86
    Michael Zullo si následně naběhl do volného prostoru, ale přihrávka se k němu nedostala.

86
    Sydney stále vede o jednu branku a nyní rozehrává Michael Zullo na útočné polovině.

83
    Střídání v týmu Adelaide United: ze hřiště odchází Jordy Thomassen, přichází Ken Ilsö.

81
    Střídání v týmu Sydney FC: ze hřiště odchází Reza Ghoochannejhad, přichází Cameron Devlin.

80
    Dostáváme se do posledních deseti minut druhého poločasu, domácí celek stále vede o jednu branku.