Jakubčovice nad Odrou – Hodonín 3:6 (kon.) | Třinec – Baník Ostrava 6:0 (kon.) | Dolní Loučky – Vysoké Mýto 1:7 (kon.)
ASM Dolní Loučky
1:7 (1:3)
1.FC Nejzbach Vysoké Mýto
Pátek 01.03.2019, 20:00 • Hala SSK Tišnov, Riegrova 666 01 Tišnov • 2. Futsal liga východ • 19. kolo

Ve druhém poločase se hra přiostřila. Domácí dostali dvě žluté karty, hosté pouze jednu. Góly ve druhém poločase stříleli jen hosté z Vysokého Mýta, a tak zápas končí vysokým rozdílem 1:7. To je pro dnešek vše, zase někdy příště u futsalu nashledanou. (21:49:26)

Konec zápasu

38:04
    Vysoké Mýto právě vstřelilo branku!
    Autorem branky je JIRÁSKÝ. Asistence: Gerčák.

37:16
    Nákop Leasureho na Milíře, ten si zpracoval míč, otočil se kolem bránícího hráče, ale jeho střelu vyrazil hostující golman na aut.

35:37
    Rychlý protiútok hostí musel likvidovat až odkopem do autu domácí Šnédar.

35:10
    Čtvrtý faul domácích.

34:19
    Žlutou kartu dostává Selyvonenko (ASM Dolní Loučky).

33:52
    Hra se přitvrzuje, ale rozhodčí nechávají hru plynout, což se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.

31:19
    Přímý kop domácích končí střelou do zdi.

31:18
    Žlutou kartu dostává Rosůlek (1.FC Nejzbach Vysoké Mýto).

30:37
    Hanuš postupoval sám po levé straně, ale jeho střela končí vysoko nad brankou.

30:12
    Presing domácích a hosté zakopávají míč do autu.

28:51
    Malíř rozehrál aut na Leasureho, jeho zakončení reflexivně rukou vyrazil golman, následnou dorážku Malíře vyrážel na roh jeden z hostujících hráčů.

28:36
    Tvrdý zákrok na polovině hřiště od Malíře.

27:29
    Přečíslení 2 na 1 nevyřešil dobře Selyvonenko, nechal se dostoupil protihráčem, který jeho střelu zblokoval vysoko nad branku.

26:41
    Sám na branku postupoval Seyfert, ale nezamířil přesně.

26:29
    V domácím vápně zůstal ležet hostující Gerčák.

25:38
    Leasure se zachoval fair-play, když přiznal svoji teč, a tak aut budou rozehrávat hosté.

25:05
    Žlutou kartu dostává Urbánek (ASM Dolní Loučky).

Jakub Hanák

Branky: 4. Šnédar (Seyfert) – 6. Rosůlek (Lipavský), 10. Lipavský (Jiráský), 13. Jiráský (Rosůlek), 23. Gerčák (Jiráský), 25. Štanglica (Šabata), 39. Jiráský (Gerčák)

Karty:   26. Urbánek (DLO), 35. Selyvonenko (DLO) – 32. Rosůlek (VMY)

ASM Dolní Loučky: Večeřa (C), Tylč – Urbánek, Seyfert, Šmída, Šnédar, Hoffmann, Selyvonenko, Hanuš, Malíř, Leasure
    1.FC Nejzbach Vysoké Mýto: Emrenberger, Šimon, Špinar – Jeníček, Lištván, Štanglica, Šabata, Lipavský, Sekanina, Rosůlek, Jiráský, Gerčák, Židík

Rozhodčí: Čep, Štipčák – Svědiroh