Čeljabinsk – Jekatěrinburg 1:2 (po pr.) | N.Novgorod – Barys 3:1 (kon.) | Spartak Moskva – Petrohrad 2:5 (kon.)
Viťaz – CSKA Moskva 1:3 (kon.)
Traktor Čeljabinsk
1:2 (0:0, 1:0, 0:1 - 0:1) Stav série: 0:3
Avtomobilist Jekatěrinburg
Sobota 02.03.2019, 13:00 • Traktor Arena • Play-off KHL • Osmifinále

Utkáním vás provedl Tomáš Suchánek a já vám děkuji za pozornost. (15:41:32)

Československá stopa v utkání

Jakub Kovář (Avtomobilist) – 31 zákroků, úspěšnost: 96,88%.

Diváci: 7 500.

Vjačeslav Litovčenko vystřelil v prodloužení Jekatěrinburgu třetí výhru a poslal svůj tým do vedení v sérii již 3:0!

Další utkání, možná poslední, se hraje na ledě Traktoru v pondělí od 15:00!

60:54 Vjačeslav LITOVČENKO - 1:2

60:54
    Jekatěrinburg právě vstřelil branku!
    To byla rychlost! Tohle je veliký problém pro Traktor, jelikož třetí výhru v sérii vystřelil po průniku po levém mantinelu VJAČESLAV LITOVČENKO! Ten nachytal ranou po ledě Sudnicina, který se nejspíše červená pod maskou. Puk mu propadl do sítě mezi betony – 1:2! Asistence: Dan Sexton.

60:01
    Prodloužení v pěti na obou stranách začali vyhraným buly hosté z Jekatěrinburgu.

60:01

Prodloužení začne přibližně v 15:34.

Střely na branku ve 3. třetině: 9 – 7.

Jekatěrinburg dorovnal ve třetí třetině stav zásluhou střely Andreje Obidina a poslal poprvé v této sérii utkání do prodloužení.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:56
    Závěr přinesl ještě jednu šanci! Vjačeslav Litovčenko (Jekatěrinburg) minul svou střelou jen o kousek horní růžek!

59:40
    Icing hostů.

59:30
    Jakub Kovář (Jekatěrinburg) podržel Avtomobilist! Dost prostoru dostal Marsel Šolochov (Čeljabinsk), který mířil svou ranou na zadní tyč! Český brankář se poněkolikáté vyznamenal!

58:01
    Poslední dvě minuty třetí třetiny. Traktor drží kotouč na svých hokejkách.

57:55
    Avtomobilist zavřel svého soupeře ve třetině a ranou švihem těsně minul pravou tyč Denis Kazionov (Jekatěrinburg)!

Tomáš Suchánek

Branky a nahrávky: 21. Thomas (Enlund, Polygalov) – 43. Obidin (Mamkin), 61. Litovčenko (Sexton)

Traktor Čeljabinsk: Sudnicin (Děmčenko) – N. Chlystov, Bailen, Karpuchin, A. Petrov, Borodkin, Isajev, Želdakov – Thomas, Enlund, Polygalov – Šarov, Glinkin, Kravcov – Rybakov, Kokujov, Peňkovskij – Dugin, Bergström, Jerofejev – Šolochov.
    Avtomobilist Jekatěrinburg: Jakub Kovář (Fomin) – Mamkin, Gurkin, Alexej Vasilevskij, Trjamkin, Ljamin, Jegoršev, Valitov – Kučerjavenko, Krikunov, Denis Kazionov – Golyšev, Dawes, S. Da Costa – Bělousov, Sexton, Litovčenko – Obidin, Torčeňuk, Rassejkin – A. Garejev.

Rozhodčí: Beljajev, Ovčinikov – Gordenko, Sysujev