Los Angeles – Chicago 6:3 (kon.) | Boston – New Jersey 1:0 (kon.) | Montreal – Pittsburgh 1:5 (kon.)
Tampa – Ottawa 5:1 (kon.) | Florida – Carolina 3:4 (po pr.) | Toronto – Buffalo 5:2 (kon.)
Arizona – Detroit 3:1 (kon.) | St. Louis – Dallas 1:4 (kon.) | Calgary – Minnesota 2:4 (kon.)
NY Rangers – Washington 2:3 (2:3 po s.n.) | NY Islanders – Philadelphia 1:4 (kon.) | Vegas – Vancouver 3:0 (kon.)
Anaheim – Colorado 2:1 (kon.) | Florida – Ottawa 2:3 (kon.)
New York Islanders
1:4 (0:2, 0:2, 1:0)
Philadelphia Flyers
Neděle 03.03.2019, 21:10 • Barclays Center, New York • NHL

To je pro tuto chvíli z mé strany už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit zase na shledanou. (23:44:48)

1. Claude Giroux (PHI) 0+2
    2. Brian Elliott (PHI) 0 zák., 0 gólů, 00,0%
    3. Ivan Provorov (PHI) 0+0

Československá stopa v utkání

Radko Gudas (PHI) 0+1, 0 střel, čas na ledě 15:23

Střely na branku: 30 – 26

Je dobojováno. Domácí ve třetí třetině dokázali korigovat stav, obrali Elliotta o jeho čisté konto a zaznamenali alespoň čestnou branku. Hosté tak v důležitém utkání v boji o playoff plně bodovali a stále tak mají šanci.

59:25
    Ještě to zkusili hosté před domácí brankou, jejich pokus však nebyl přesný.

58:37
    Zápas se už jenom dohrává. Domácí už vědí, že s výsledkem nic neudělají, na druhé straně hosté mají nahráno a jen si přihrávají v obranném pásmu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:44
    Domácí celek je už v plném počtu.

57:20
    Hosté se dostali do útočného pásma a Lindblomova střela skončila jen na pozorném Greissovi. Ten hru raději přerušuje.

56:25
    Gostisbehere vyslal na Greisse nebezpečnou střelu, ta však skončila na pozorné domácí obraně. Hosté se poté osvobozují.

Dnešní utkání sleduje 13 917 diváků.

55:44
    Vyloučení v týmu New York Islanders (Andrew Ladd – 2 min., sekání).

55:44
    Následuje další komerční přestávka.
    55:15 Adam PELECH - 1:4

55:15
    Islanders právě vstřelili branku!
    Domácí se dočkali a v závěru třetí třetiny dávají svou první branku v utkání. ADAM PELECH dorazil za Elliottova záda střelu Ladda a připravil ho tak o čisté konto – 1:4. Asistence: Andrew Ladd a Josh Bailey.

53:31
    Brock Nelson držel puk za brankou hostů, nakonec ho dostal do své moci Lee a Islanders kombinují před Brianem Elliottem.

52:52
    Domácím hráčům už moc času nezbývá, něco málo přes sedm minut do konce třetí části hry a stále prohrávají rozdílem čtyř branek. Hosté začínají svůj slibný výsledek bránit.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 56. Pelech (Ladd, Jo. Bailey) – 9. Konecny (Gudas, Hägg), 15. Sanheim (Giroux), 24. Laughton (M. Raffl), 36. Couturier (Lindblom, Giroux)

New York Islanders: Lehner (24. Greiss) – Boychuk, Leddy, Pulock, Pelech, Mayfield, D. Toews – Eberle, B. Nelson, Lee (C) – Jo. Bailey (A), Barzal, Beauvillier – Komarov, Filppula, Ladd – Clutterbuck (A), Cizikas, Johnston.
    Philadelphia Flyers: Elliott (Talbot) – Sanheim, Provorov, Gudas, Hägg, P. Myers, Gostisbehere, Morin, MacDonald (A) – Konecny, Patrick, Giroux (C) – Couturier (A), Lindblom, Hartman – Laughton, J. van Riemsdyk, Varone – Knight, M. Raffl.

Rozhodčí: Peel, Joannette – Murray, MacPherson

Diváci: 13 917