Guingamp – Nantes 0:0 (kon.) | Lille – Dijon 1:0 (kon.) | Nice – Štrasburk 1:0 (kon.)
Lyon – Toulouse 5:1 (kon.) | Marseille – Saint-Étienne 2:0 (kon.)
EA Guingamp
0:0 (0:0)
FC Nantes
Neděle 03.03.2019, 15:00 • Stade de Roudourou, Guingamp • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 27. kolo

Držení míče: 46 % : 54 %.
    Střely na branku: 2:1. Střely mimo: 4:3. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 6:1. Fauly: 18:13. (16:58:14)

Tak takový závěr utkání Guingampu s Nantes neočekával snad nikdo. V poslední minutě nastaveného času dostali hosté po přezkoumání videozáznamu možnost pokutového kopu, který ale domácí gólman vychytal. V utkání přeci jen padla jedna branka, tu vstřelil Kalifa Coulibaly, ovšem radovat se nemohl dlouho, jelikož stál v ofsajdu a gól platit nemohl. Obě tyto skutečnosti nakonec ústí v to, že oba týmy získávají jeden bod za remízu 0:0. Na počtenou se s vámi loučí David Sokol.

90+6
    90+6. Caillard v poslední minutě chytil penaltu nařízenou po přezkoumání videa.

90+6
    No to je jako z hollywoodského filmu! Valentin Rongier poslal míč doprostřed branky a Marc-Aurèle Caillard vyráží penaltu do zámezí!

90+6
    Pokutový kop bude zahrávat Rongier.

90+5
    Rukou hrál Felix Eboa Eboa a dostává ještě žlutou kartu.

90+5
    Ano, je tu penalta pro hosty! Poslední akce utkání!
    90+4. Eboa Eboa hrál rukou a v poslední minutě utkání zapříčiňuje penaltu proti domácím.

90+4
    Pozor, bude se zkoumat video. Jeden z domácích obránců patrně při bránění Girotta poslal míč do zámezí rukou!

90+3
    Nantes mají v závěrečných momentech možnost udeřit z rohového kopu.

90+3
    Rebocho hasí komplikaci u levé pomezní čáry odkopem.

90+2
    Hosté zahajují akci ze své poloviny, kombinují totiž obránci ve žlutém dresu.

90+1
    A potřetí střídají i Nantes, na místo Reného Krhina přichází Abdoulaye Touré.

90
    Čtvrtý sudí ukazuje, že se budou nastavovat tři minuty.
    89. Krhinovi chyběly ke gólu jen centimetry.

89
    Krhin vyslal výborný dalekonosný projektil, který jen o několik málo centimetrů minul levou tyč domácí branky.

88
    Ze hřiště odchází jediný dnešní střelec, jehož gól však nebyl uznán kvůli postavení mimo hru, Kalifa Coulibaly. Ten přepouští místo Armando Mancemu.