Turín – Chievo 3:0 (kon.) | Janov – Frosinone 0:0 (kon.) | Spal – Sampdoria 1:2 (kon.)
Udinese – Bologna 2:1 (kon.) | Atalanta BC – Fiorentina 3:1 (kon.) | Neapol – Juventus 1:2 (kon.)
SSC Neapol
1:2 (0:2)
Juventus FC
Neděle 03.03.2019, 20:30 • Stadio San Paolo, Neapol • Italská Serie A • 26. kolo

Držení míče: 69 % : 31 %.
    Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 6:0. Rohy: 12:4. Ofsajdy: 2:1. Fauly: 10:13. (22:25:16)

Je konec! Šlágr kola nakonec končí vítězstvím Juventusu, který svého soupeře porazil poměrem 2:1. Stará dáma sice šla do druhého poločasu za dvoubrankového vedení, avšak v samotném úvodu si situaci pořádně zkomplikovala. Po druhé žluté kartě se totiž nechal vyloučit Pjanić, síly na hrací ploše se tak opět srovnaly. Najednou Neapol byla výrazně aktivnější, výsledkem byla kontaktní branka, o kterou se postaral Callejón. Domácí dokonce mohli srovnat, avšak pokutový kop nezužitkoval Insigne. Juventus ale ve druhém poločase nepředvedl vůbec dobrý výkon, dokonce se nedostal ani k jedné střele.

90+5

90+4
    Do konce zápasu nezbývá už moc času, Neapol se ale nachází na polovině soupeře.

90+3
    Už se zdálo, že se Juventus dostane k míči, avšak Allan ho nakonec ustrážil pro sebe. Následně se ale Insignemu nezdařil centr k zadní tyči.

90+2
    Koulibaly vypustil ze své kopačky až příliš prudkou přihrávku, na kterou Insigne neměl šanci dosáhnout. Szczesny si dá s výkopem určitě hodně načas.

90+1
    Středem hrací plochy si to namířil domácí Allan, kterého zezadu zatáhl za dres Dybala, který rovněž obdržel žlutou kartu.

90
    Druhý poločas bude nastaven o pět minut.

89
    Na hrací ploše to začíná pořádně vřít. Na zemi zůstal ležet jeden z hráčů Juventusu, načež se do menší strkanice zapojila početná hrstka protihráčů. Výsledkem je žlutá karta pro Allana a Bentancura.

88
    Zanedlouho se nám rozběhne poslední minuta řádné hrací doby, Juventus se v tuto chvíli drží s míčem na útočné polovině. Určitě se bude několik minut nastavovat.

87
    Stará dáma tak přečkala kritický moment, stále ale vede o jednu branku. Navíc do konce zápasu nezbývá moc času, domácí tak musejí pořádně zabrat.

86
    Nedovolený zákrok nyní vytasil domácí zadák Koulibaly, který trefil Cana do nohy. Je z toho žlutá karta, což se ale Koulibalymu absolutně nelíbí.

85
    Střídání v týmu Juventus FC: ze hřiště odchází Federico Bernardeschi, přichází Paulo Dybala.
    84. Neproměněná penalta Insigneho.

84
    K rozehrávce pokutového kopu se postavil Insigne, který zvolil razantní zakončení do levé části brány, avšak jeho projektil zastavila branková konstrukce.