Kometa Brno – Sparta 7:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 5:1 (kon.) | Liberec – Vítkovice 3:1 (kon.)
K. Vary – Pardubice 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:2 (1:2 po s.n.) | Třinec – Chomutov 4:1 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 05.03.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 51. kolo

53:50
    Za hákování Rachůnka si dvě minuty odpyká Rostislav Marosz (PCE).

44:18
    Za faul na Kloze si Petr Stloukal (KVA) odsedí dvě minuty na trestné lavici.

36:11
    Nedovoleným bráněním se provinil Tomáš Mikúš (KVA), který si tak odpyká dvě minuty na trestné lavici.

27:36
    Přesilové hry se dočkaly také Pardubice. Na trestnou lavici zamířil Lukáš Kozák (KVA), který se provinil nedovoleným zákrokem. Následuje komerční přestávka.

22:02
    V plném počtu si ale hosté dlouho nezahráli. Jakmile vstoupil na led Holland, na trestnou lavici se usadil Miloš Bubela (PCE) za hákování.

20:00
    Rhett Holland (PCE) se ještě ped koncem prvního dějství provinil podrážením. Tak do druhé třetiny nastoupí Energie v početní převaze.

17:40
    Držení, kterým se provinil Petr Sýkora (PCE) vidět hlavní sudí, který jej posílá na dvě minuty odpočinku.

12:08
    Jordann Perret (PCE) si vysloužil dvě minuty na trestné lavici za hákování Ondřeje Beránka. Následuje komerční přestávka.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 8. T. Mikúš (T. Rachůnek), 13. M. Rohan (Kohout, Sičák), 44. Gríger (O. Beránek, T. Rachůnek), 59. O. Beránek – 12. Hovorka (Rolinek, Mikuš), 40. Rolinek

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Kozák, Sičák (A), M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Balán (A), Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Kverka, Kohout.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Eklund, Holland, Mikuš, Nedbal, Budík, J. Zdráhal, Porseland – M. Kratochvíl, Ihnačák, P. Sýkora (A) – Rolinek (C), Marosz, Hovorka – Machala, Poulíček (A), L. Horký – Perret, Bubela, J. Kloz.

Rozhodčí: Hejduk, Obadal – Pešek, Ganger