Kometa Brno – Sparta 7:3 (kon.) | Litvínov – Plzeň 5:1 (kon.) | Liberec – Vítkovice 3:1 (kon.)
K. Vary – Pardubice 4:2 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 1:2 (1:2 po s.n.) | Třinec – Chomutov 4:1 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:1 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
HC Dynamo Pardubice
Úterý 05.03.2019, 17:30 • KV Arena, Karlovy Vary • Tipsport extraliga • 51. kolo
    58:56 Ondřej BERÁNEK - 4:2

58:56
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    ONDŘEJ BERÁNEK dojel kotouč a vymetl pavučiny, které vznikly v Kloučkově bráně. Signalizovaný trest se neukládá. Bez asistence.

57:48
    Klouček zůstává na střídačce, Pardubice se pokouší prosadit se šesti bruslaři.

56:04
    Po nabití od Beránka se ke střele dostal opět Michal Plutnar, ten do střely vložil tolik síly, že zlomil svou hokejku. Hosté se poté dostali do protiútoku.

54:50
    Plutnar pálil od modré, střelu ještě před brankou tečovala hůl Dávida Grígera.

53:50
    Za hákování Rachůnka si dvě minuty odpyká Rostislav Marosz (PCE).

50:48
    Brian Ihnačák projížděl kolem karlovarské brány a trefil Jana Bednáře, ten zůstal ležet na ledě. Po chvilce se ale zvedá, otřepal se a v zápase bude pokračovat.

49:19
    Nikdo z přítomných netušil, kde se puk nachází. Patrik Poulíček se pokoušel v leže ještě dorazit objevený puk, ale to se mu nepodařilo. Ke druhé dorážce se dostal Horký, trefil se jen do Bednářovo betonu.

44:18
    Za faul na Kloze si Petr Stloukal (KVA) odsedí dvě minuty na trestné lavici.
    43:17 Dávid GRÍGER - 3:2

43:17
    DÁVIDU GRÍGEROVI zřejmě hra Pardubic sedí. V každém zápase si připsal alespoň jeden bod, z toho ve třech utkáních skóroval. Nyní tomu není jinak. Prvně se pokoušel puk za záda Kloučka dostat Beránek, ale poté se k odraženému kotouči dostal slovenský útočník, který zasadil puk na své místo. Asistence: Ondřej Beránek, Tomáš Rachůnek.

42:35
    Kohout ujížděl spolu s Kverkou, ke střele se dostal Martin Kohout, střelu vyrazil Klouček na poslední chvíli betonem.
    39:49 Tomáš ROLINEK - 2:2

39:49
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Jedenáct vteřin před koncem druhé třetiny se podařilo TOMÁŠI ROLINKOVI zasunout kotouč za bezmocného Jana Bednáře. Bez asistence.

36:11
    Nedovoleným bráněním se provinil Tomáš Mikúš (KVA), který si tak odpyká dvě minuty na trestné lavici.

34:49
    Velká šance na straně Pardubic. Hosté se na několikrát pokoušeli dostat puk za záda Jana Bednáře, ten sám nevěděl, kde se kotouč nachází. Zastavit kotouč se podařilo jemu a celé čtvrté lajně, která natlačila puk pod karlovarského gólmana. Po této šanci přichází komerční přestávka.

32:56
    Zdráhal pálil, Bednář byl přesný. Následně se do šance dostal Porseland, který se trefil jen do boční sítě domácí branky.

31:29
    Na druhé straně se o šanci Pardubic postaral Kratochvíl, ale Bednář předvedl zákrok lapačkou.

27:36
    Přesilové hry se dočkaly také Pardubice. Na trestnou lavici zamířil Lukáš Kozák (KVA), který se provinil nedovoleným zákrokem. Následuje komerční přestávka.

22:02
    V plném počtu si ale hosté dlouho nezahráli. Jakmile vstoupil na led Holland, na trestnou lavici se usadil Miloš Bubela (PCE) za hákování.

20:59
    Šenkeřík byl blízko ke vstřelení třetího gólu Karlových Varů, když se dostal ke střele, zároveň padal k ledu a nepodařilo se mu v nepřirozené poloze zasunout puk do prázdné brány.

20:00
    Rhett Holland (PCE) se ještě ped koncem prvního dějství provinil podrážením. Tak do druhé třetiny nastoupí Energie v početní převaze.

17:40
    Držení, kterým se provinil Petr Sýkora (PCE) vidět hlavní sudí, který jej posílá na dvě minuty odpočinku.

12:08
    Jordann Perret (PCE) si vysloužil dvě minuty na trestné lavici za hákování Ondřeje Beránka. Následuje komerční přestávka.
    12:01 Martin ROHAN - 2:1

12:01
    Pardubice se ještě nestačily doradovat ze srovnávacího gólu a MARTIN ROHAN poslal na Kloučka dělovku, kterou známe například od Karla Gotta v písni "Dám dělovou ránu." Asistence: Martin Kohout, Vladimír Sičák.
    11:43 Marek HOVORKA - 1:1

11:43
    Zkoumaný gól je uznán. MAREK HOVORKA pálil z levé strany kruhu a kotouč přeskočil Bednářův beton, gól je uznán. Asistence: Tomáš Rolinek, Juraj Mikuš.

11:43
    Hovorka pálil tváří tvář Bednářovi. Situace se nyní zkoumá na videu.

11:14
    Matouš Kratochvíl rozezněl svou prudkou střelou z mezikruží tyč za Janem Bednářem.
    07:21 Tomáš MIKÚŠ - 1:0

07:21
    Energie se bleskově dostala do útočné třetiny. Od Rachůnka si převzal kotouč TOMÁŠ MIKÚŠ, který jednoduchou střelou z vrcholu kruhu otevírá skóre zápasu. Asistence: Tomáš Rachůnek.

00:10
    Tomáš Rachůnek se dostal pár vteřin po vhazování do velké šance. Klouček se položil na ledovou plochu, ale Rachůnkovi se nepodařilo kotouč zvednout nad beton hostujícího brankáře.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 8. T. Mikúš (T. Rachůnek), 13. M. Rohan (Kohout, Sičák), 44. Gríger (O. Beránek, T. Rachůnek), 59. O. Beránek – 12. Hovorka (Rolinek, Mikuš), 40. Rolinek

HC Energie Karlovy Vary: Bednář (F. Novotný) – Plutnar, Šenkeřík, Eminger, Kozák, Sičák (A), M. Rohan, Šafář – T. Rachůnek, Gríger, O. Beránek – J. Černý, R. Vlach, T. Mikúš – Balán (A), Skuhravý (C), Gorčík – Stloukal, Kverka, Kohout.
    HC Dynamo Pardubice: Klouček (Vlk) – Eklund, Holland, Mikuš, Nedbal, Budík, J. Zdráhal, Porseland – M. Kratochvíl, Ihnačák, P. Sýkora (A) – Rolinek (C), Marosz, Hovorka – Machala, Poulíček (A), L. Horký – Perret, Bubela, J. Kloz.

Rozhodčí: Hejduk, Obadal – Pešek, Ganger