Kometa Brno – Třinec 7:2 (po nadst. prodl.) | Kobra – K. Vary 5:3 (po nadst. prodl.) | Žďár n/S – Mladá Boleslav 2:6 (po nadst. prodl.)
PZ Kladno – Chomutov 3:2 (po nadst. prodl.) | Tábor – Č. Budějovice 0:4 (po nadst. prodl.) | Plzeň – HC Litvínov 6:0 (po nadst. prodl.)
Mountfield HK – Slavia 1:2 (0:2 po s.n.) | Havířov – Zlín 3:4 (po nadst. prodl.) | Sparta – Třemošná 7:6 (po pr.)
Havlíčkův Brod – Jihlava 0:4 (0:1 po n.s.n.) | Pardubice – Vítkovice 4:5 (po pr.) | Olomouc – Warriors Brno 3:2 (po nadst. prodl.)
Přerov – Technika Brno 4:1 (1:0 po n.s.n.)
HC Sparta Praha
7:6 (1:1, 2:3, 3:2 - 1:0)
HC Meteor Třemošná
Čtvrtek 07.03.2019, 17:30 • Tipsport aréna (Holešovice) - malá hala • Extraliga dorostu • Nadstavba C

Já děkuji za pozornost a příště se těším na počtenou. (20:05:48)

62:34
    Sparta právě vstřelila branku!
    Autorem branky je MICHAL VITOUCH. Asistence: Josef Broš, Nino Tomov.

60:54
    Samostatný únik domácích, blafák do forhendu, ale Ženíšek chytá.

60:29
    Blafák sparťanského hráče do bekhendu, brankář to přečetl.

60:01

60:00

58:49
    Střela Broše vedle.

56:49
    Tlak domácích, přihrávka před branku a střela z bezprostřední blízkosti, je srovnáno, Ženíškovi puk prošel nějakou mezírkou při přesunu. Autorem branky je SEBASTIAN HÖLL. Asistence: Jan Krupička, Albert Bareš.

55:31
    Sparta opět snižuje, teď ztrácí jednu branku. Krásná akce, přihrávka přes osu a střela do poloodkryté klece, Ženíšek se nestačil přesunout. Sparta stále ve hře o body. Autorem branky je PATRIK BRŮNA. Asistence: Josef Broš, Michal Vitouch.

54:38
    Protiútok domácích, skvělý zásah brankáře Ženíška.

53:02
    Pražané vybojovali vhazování v útočném pásmu.

52:03
    Bulka se pěkně proháčkoval až ke střele, brankáře v rozkleku ale nepokořil.

51:28
    Pražané zase dobývají útočnou třetinu. Hosté brání a čekají na chyby, s průběžným stavem si to mohou dovolit.

49:02
    Třemošná právě vstřelila branku!
    Západočeši jdou opět do dvoubrankového vedení, mají velkou efektivitu, moc šancí nemají, ale když už ano, tak je proměňují. Jsou také hladovější než domácí. Autorem branky je ŠIMON ALBRECHT. Asistence: David Hruška, Jan Martinec.

48:36
    Domácí nepropálili zeď z hráčů a tak musí pro puk až k sobě do pásma, kam ho Třemošenští zblokovali.

47:55
    Zápas je hodně bojovný, urputný.

46:45
    Pražané tlačí a vrátili se ke hře, jakou předváděli v první třetině. Tedy k té dobré.

44:51
    Najetí do útočné třetiny, střela zápěstím z vrcholu kruhů a puk prošel brankáři pod vyrážečkou, pěkná branka. Autorem branky je ADAM MÁCHA. Asistence: Sebastian Höll, Jakub Červenka.

Jan Volf

Branky a nahrávky: 12. Krupička (Ludvík, Höll), 28. M. Vitouch (Krupička, Straka), 40. Vitouch (Straka), 45. Mácha (Höll, Červenka), 56. Brůna (Broš, M. Vitouch), 57. Höll (Krupička, Bareš), 63. Vitouch (Broš, Tomov) – 20. Sieger (Čarda, Borák), 25. Pešek (Schindler), 32. Pešek (Schindler), 37. Pešek (Steinbr'ucker, Schindler), 42. Steinbrücker (Schindler, Balák), 50. Albrecht (Hruška, Martinec)

HC Sparta Praha: Dlouhý (Krbeček) – Tomov, Brůna, Ducháč, Ludvík, Menzel, Adamec,Horáček – Broš, Bareš, Mácha, Krupička, Straka, David, Červenka, Kalný, Höll, Theimer, Vitouch
    HC Meteor Třemošná: Lokajíček (Ženíšek) – Čarda, Bulka, Dolhý, Poch, Balák – Hruška, Beníšek, Martinec, Schindler, Kozlík, Sieger, Borák, Steinbrücker, Pešek, Vlach, Lajoš, Šmíd, Albrecht

Rozhodčí: Škrobák – Kotlík, Dědek