Boston – Florida 4:3 (kon.) | Pittsburgh – Columbus 3:0 (kon.) | Ottawa – NY Islanders 2:4 (kon.)
Detroit – NY Rangers 3:2 (1:0 po s.n.) | Tampa – Minnesota 0:3 (kon.) | Chicago – Buffalo 5:4 (3:1 po s.n.)
Dallas – Colorado 4:0 (kon.) | Edmonton – Vancouver 3:2 (kon.) | Arizona – Calgary 2:0 (kon.)
Los Angeles – St. Louis 0:4 (kon.) | San Jose – Montreal 5:2 (kon.)
Los Angeles Kings
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
St. Louis Blues
Pátek 08.03.2019, 04:30 • Staples Center, Los Angeles • NHL

Děkuji Vám za pozornost, přeji příjemný pátek! (07:19:08)

Československá stopa v utkání

Do tohoto utkání nezasáhl žádný český ani slovenský hokejista.

Trestné minuty: 8 – 6

Blues zapsali druhou výhru po sobě, přičemž si díky ní polepšili na 78 bodů. V tabulce Centrální divize jsou nadále na třetí příčce a na první Nashville Predators ztrácejí už pouze pět bodů. Mají přitom dva zápasy k dobru.

Kings prohráli dvanácté utkání z posledních třinácti. Za poslední dvě střetnutí navíc vstřelili pouze jeden jediný gól.
    Konečný výsledek: Los Angeles Kings vs St. Louis Blues 0:4

59:57
    Clifford se ještě zleva snažil překazit Allenovi čisté konto.

59:01
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:38
    Martinez to zkoušel z levé strany, Allen však bez problémů odolal.

57:40
    Blais se obtočil kolem brány soupeře, k zakončení už ale neměl prostor.

57:05
    Ochozy Staples Center jsou de facto téměř už prázdné.

56:18
    Tři minuty a 42 vteřin do konce třetí třetiny. Carter a Sundqvist na vhazování po pravici Quicka.

56:18
    Quick zasáhl rukavicí proti střele Dunna od modré. Proběhne poslední reklamní přestávka.

56:01
    Necelé čtyři minuty do konce třetí třetiny. O osudu utkání máme rozhodnuto.

55:11
    Střely na bránu: 23 – 29

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 21. Tarasenko (B. Schenn), 39. Bozak (Edmundson, Thomas), 40. R. O'Reilly (B. Schenn, Tarasenko), 49. Barbašev (Blais, MacEachern)

Los Angeles Kings: Quick (J. Campbell) – Forbort, Doughty (A), Martinez, Walker, Phaneuf, Roy – D. Brown, Kopitar (C), Toffoli – Leipsic, J. Carter (A), Kovalčuk – Iafallo, Kempe, Brodzinski – Clifford, Lewis, Luff.
    St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Edmundson, Pietrangelo (C), Bouwmeester, Parayko, Dunn, Bortuzzo – B. Schenn, R. O'Reilly, Tarasenko (A) – Maroon, Bozak, Thomas – Schwartz, Sundqvist, Steen (A) – MacEachern, Barbašev, Blais.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Graham Skilliter – Ryan Galloway, Kiel Murchison

Diváci: 17 837