Jablonec n/N – Oxyworld Baník Chomutov 6:6 (kon.)
FK GMM Jablonec nad Nisou
6:6 (4:3)
Oxyworld Baník Chomutov
Pátek 08.03.2019, 20:30 • Sportovní hala Jablonec nad Nisou • 2. Futsal liga západ • 20. kolo

To je ode mě pro dnešek vše. Konečný výsledek utkání 6:6!

Domácí může mrzet velké množství neproměněných vyložených šancí zejména z druhého poločasu. Místo, aby utkání za stavu 6:3 definitivně rozhodli, drželi Baník ve hře.

Chomutovští se dnes prezentovali bojovným výkonem a dobře secvičenou hrou v powerplay, ze které dokázali vytěžit 3 branky a žádnou neinkasovat, díky čemuž si domů odváží cenný bod z půdy favorita!

Přeji hezký zbytek večera a příjemný víkend! (22:24:22)

39:58
    GMM to zkusilo ještě v posledních vteřinách v pěti hráčích v poli a vypracovalo si dvě totální tutovky.
    Jenže nejprve Matěj Mečíř nedokázal sám tváří v tvář překonat hostujícího brankáře a následně odmítnul šanci stát se jabloneckým hrdinou Josef Hypius, který nedokázal dopravit míč do odkryté svatyně ze 2 metrů...

39:36
    Matěj Mečíř teď hlavou minul odkrytou svatyni hostujícího týmu!

39:18
    Běží poslední minuta utkání!

38:12
    A je to tu! Domácí zahodili tři 100% šance a stihl je trest. Hosté vyrovnávají na 6:6!

37:48
    Petr Mečíř netrefil zcela prázdnou branku hostů! Aby to GMM nemrzelo...

36:52
    Dělovku Tomáše Mazánka kryje vynikajícím zákrokem brankář hostů!
    Následnou akci dva na brankáře zahazují trestuhodně bratři Mečířové.

34:58
    Domácí nyní zkouší také hru v powerplay a dostali se do dvou tutových šancí, jenže ani jednu z nich nedokázali proměnit a tak nás čeká dramatický závěr!

34:45
    Time-out pro domácí! Trenér Bláha je velice nespokojen s výkonem svých svěřenců v posledních minutách a dává to výrazně najevo!

34:18
    Hosté dokazují, že hra v pěti jim opravdu sedí. Dnes jinak výbornému Jirákovi vypadla střela jen před sebe, kde stál úplně volný hostující útočník, který se nemýlil a snižuje stav utkání na 5:6 z pohledu Baníku!

33:50
    5. akumulovaný faul hostujícího týmu! Varování pro Baník, každý další faul bude znamenat desetimetrový kop pro GMM!

31:43
    Hosté snižují, po krásně sehrané powerplay se Baník prosazuje střelou o tyč. Stav utkání 6:4!

31:01
    Dva akumulované fauly v krátkém sledu, oba týmy si připisují po jednom nedovoleném zákroku a aktuálně je stav na fauly 1:4.

30:07
    Gól! Domácí díky trefě Jana Mečíře navyšují své vedení již na 6:3!

29:36
    3. akumulovaný faul hostujícího celku.

28:43
    2. akumulovaný faul Baníku. Domácí zatím v druhém poločase bez faulu.

28:12
    Time-out hosté!

26:52
    Baník díky své powerplay dokonale rozbil hru Jablonce, který měl zezačátku druhého poločasu jednoznačně navrch. Domácí by nyní potřebovali dostat míč pod kontrolu a trochu hru uklidnit, což se jim ale vůbec nedaří a tak je svými zákroky drží dnes vynikající Jan Jirák!

Jan Mejsnar

Hledáme zpravodaje pro tým Oxyworld Baník Chomutov. Více informací zde.

Branky: 4. vlastní, 6. Mečíř (Haunold), 9. Haunold (Mazánek), 20. Mečíř (pen.), 21. Mečíř (Mazánek), 31. Mečíř (Haunold) – 11. Tykal, 13. Baník, 32. Baník, 35. Baník, 39. Baník

FK GMM Jablonec nad Nisou: Jirák Jan – Haunold Jiří, Mečíř Jan, Mečíř Matěj, Bursa Pavel – Mečíř Petr (C), Mazánek Tomáš, Hypius Josef