Crystal Palace – Brighton 1:2 (kon.) | Cardiff – West Ham 2:0 (kon.) | Huddersfield Town – Bournemouth 0:2 (kon.)
Leicester – Fulham 3:1 (kon.) | Newcastle – Everton 3:2 (kon.) | Southampton – Tottenham 2:1 (kon.)
Manchester City – Watford 3:1 (kon.)
Huddersfield Town
0:2 (0:1)
AFC Bournemouth
Sobota 09.03.2019, 16:00 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 30. kolo

Já se s vámi loučím, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek soboty. (17:56:06)

Držení míče: 55 % : 45 %.
    Střely na branku: 1:4.
    Střely mimo: 3:3.
    Rohy: 6:5.
    Ofsajdy: 1:0.
    Fauly: 14:9.

Je za námi konec utkání, které dopadlo lépe pro hosty. Ti šli do druhé půle s jednobrankovým náskokem, dokázali jej navýšit v 67. minutě, když se prosadil Fraser. Navázal tak na gól Wilsona z dvacáté minuty.

Bournemouth zvítězil v Huddersfieldu 2:0 a získal cenné tři body.

90+3

90+3
    Domácí měli ještě jednou k dispozici rohový kop, ale ani tentokrát ho nedokázali využít. Vypadá to, že se již nic podstatného nestane.

90+2
    Střídání v týmu AFC Bournemouth: ze hřiště odchází Joshua King, přichází Lys Mousset.

90+1
    Mooy (HUD) dostává žlutou kartu.

90
    Rozhodčí nastavuje zápas o tři minuty.

89
    Domácí měli ještě k dispozici rohový kop, který ovšem nedokázali využít.

88
    A další rychlý brejk hostů. King dostal ideální pas zhruba k penaltě a nikým neatakován nepochopitelně zamířil vedle!

87
    Fraser (BTH) dostává žlutou kartu.

87
    Hosté spálili obrovskou šanci. Po centru z levé strany se k hlavičce dostal Aké, který neproměnil. Následně se k dorážce dostal King, ani on nedal.

86
    Po delší době se k souvislejšímu držení míče dostali i hosté. Nicméně ke třetí rance zatím nemíří.

84
    Na držení míče domácí jasně vedou, ale není jim to k ničemu. Po dalším nepřesném centru rozehrává Boruc. A čas se krátí...

83
    Huddersfield následně vybojoval rohový kop. Míč se snášel do vápna, jenže pozorná defenzíva Bournemouthu si s ním poradila.

82
    King se provinili faulem na polovině, míč zůstává v držení domácích.

82
    Dobrým napadáním se domácí dostali k balonu, ale ocentrovat se jim nepovedlo.

81
    Huddersfieldu se nepovedla rychlá rozehrávka, takže s míčem na kopačkách operují hosté.